2733
2739
عنوان

بابام چراااا کادو گرفته ؟؟ 😕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 111982 بازدید | 712 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا متوجه نوع نگاه و لحن اسی به مادرش نشدی؟؟؟؟!!!!😐

عزيزم كامنتا رو بخون! اينجا همه به زور اصرااااار دارن به استارتر بگن تو نامردي كه پدرتو دوست داري يا دوست داري با پدرت زندگي كني!!!! مسلما مادرش سختي كشيده و عاشق استارتره ولي واقعا خودش خواسته بچه رو بدون گرفتن هزينه از پدرش نگه داره!!!! وگرنه اجباري در كار نبوده. واقعا نميدونم قضيه ي پدر و مادر استارتر چي بوده ولي خيلي واسم عجيبه كه تو ني ني سايت هميشههههه فكر ميكنن توي طلاق مقصر پدر خانواده ست و آقايون آدماي بي عاطفه اين و خانما فرشته ن!!!!!!

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2731
مامان منم فقط بلده بگه برو این کلاس برو اون کلاس 😒 همین !  هیچ جا دیگه نرفتیم و نمیریم  ...

عزیزم من مثال زدم و گفتم شما رو و مادر و پدرتون رو نمیتونم قضاوت کنم

من یه روزی تفکراتم شاید مثل شما بوده ولی الان که خودم بچه دارم و تجربه هم پیدا کردم میگم گاهی مجبوری یه جور دیگه باشی

وقتی الان به فداکاری های مادرم فکر میکنم که روزی به چشمم نمیومد شرمنده میشم

خدا همه ی پدر و مادرها رو برای فرزندانشون حفظ کنه و بهشون سلامتی بده

عزیزم خدا کمکت کنه🦋 شوهرت پاک بشه  چه  مادر مهربون و از خود گذشته ای هستی😗🦋

ممنون لطف دارین نسبت بهم

تشکر بابت دعاتو

ان شاالله با ظهور خود آقا بساط اعتیاد از کل جهان برچیده بشه و هیچکس این مشکل رو تجربه نکنه

تو این.تاپیک چقد دلم گرفت چقد دلم شکست کہ ی بچہ باید بشہ بچہ طلاق.... بدتر ھمہ اینکہ این ھمہ مشکلا ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2738