2737
2734
عنوان

اه این چه مادریه اخه...

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 43 پست
بیا و ی لطفی به دنیا بکن و بچه دار نشو😐

4تا قراره داشته باشم

ولی تو خونم هیچ وسیله اضافی نمیزارم

بچه هامم یاد میدم تو حریم خودشون فضولی کنن ن بقیه اتاقا و اشپزخونه

اتاق بازی هم دارن هرچی دلشون میخاد توپ پهن کنن در و دیوار رو خط خطی و ابرنگی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بچه ساکته اینقددعواش کردن لال شده بچه...مثلا میگ اسباب بازیات نندازتوخونه خب بچه2سالشه بااونام ...

میفهمم

ولی دختر عموم ی بچه باهوش و اجتماعی تربیت کرده 2سالو 2ماهشه اسباب بازی برمی‌داره تموم ک شد میزاره سرجاش

خونه کسی هم میره فضولی نمیمنه

اگه اسباب بازی بهش بدی بعد بازیش میزارتش سر جاش

خیلی بچه ی با درک و فهمیه

بعدا همون بچه بیاد تاپیک بزنه مامانم اینجوریه میگن حق با مامانته   دیدم ک میگم

چه امضای باحالی داری     

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2728

یبار بشین با زن عمو حرف بزن .بگو واقعا این بچه گناه داره و این داد و عصبانیت روی منم تاثیر گداشته چه برسه به این طفل معصوم 

یا مثلا بگو زن عمو میخوای روزی یکساعت بگیرمش تا با شما ب کارتون برسین و حرصتونو به بچه خالی نکنین 

یا اینکه واسش یه کتاب بخر  در رابطه با تربیت فرزند 

ولی بهترین راهکار این هست ک به خود عموت بگی . ک این بچه دو روز دیگه بیمار و عغده ای و .... بار میاد . بگو این قدر زنت ندید بدید نباشه . این قدر بچه بیچاره رو اذیت نکنه  . 

من خودم چند وقت پیش به عموم گفتم ک حال روحی بچه اش اصلا خوب نیست . رومم نشد مستقیم بگم براش واتس اپ کردم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
ی چک تو گوشش بزنه میشینه

واقعا باید به مادر های امثال شما تبریک گفت و تشویقشون کرد . افرین

فکر میکردم نسل مادرهای بیسواد برچیده شده باشه  

امیدوارم شماها هرگز بچه دار نشید

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
نمیزاره بابا...باورمیکنی روزی 10دفعه این بچه گریه میکنه...😭

الهی بمیرم . زنگ بزنین 123 . بگین یه مادر روانی داره بچه اش ر نابود میکنه . 

توروخدا قسمت میدم   . یه کاری کنین . دلم کباب شد برای این طفل معصوم

این زن مشکل داره . عموت باید ببرتش مشاوره

2740

بخدا اشکم در اومد  چون خودم یه پسر دو ساله دارم . 

یروز بیا بگو حال این بچه خوبه و مادر احمد آدم شده .

یه کاری کنین توروخدا

اوو لو لو تو کاشانی؟  من ملکه یخی ام اون روز خصوصی پیام دادم

من کاشان نیستم 

ولی شما رو بیاد اوردم

سعیم میکنم عزیزم

توروخدا کاری کن . شاید آینده و سلامت این طفلکی دست شما باشه  

این رو برای خودت یه امتحان قرار بده  

از اون موقع تا حالا دلم خون شده وقتی تصورش میکنم . اگر من بودم پدر این زن رو د  آورده بودم

اگر از عموت حساب نمیبره به مامان و بابای خودش اطلاع بدین . یا از همون اورژانس اجتماعی   123 کمک بگیرین .