2733
2734
عنوان

مامانم دیشب میخواست خودش و آتیش بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 74 پست
بابای من ۶۰ سال سنشه مریضه نمیتونه این انگل نمیره

عزيزم خب بقول خودت از قانون جذب استفاده كن توي امضات نوشتي خب، استفاده كن شايد درست شد

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دعا بلد نیستم بگم ولی ی خانوم هست کارش خیلی خوبه اگه میخای بیا پیوی شمارشو بدم ان شالله اروم ب ...

میشه بهم درخواست بدی؟؟

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2731

ببین داداش منم همین بودالبته بداخلاقیشامعتاداینانبودخیلی بی حرمتی میکردب بابام.بابام فوت کردحتی توسکتشم نبردش بیمارستان ازنصف راه بیمارستات اوردش خونه گف من نمیبرم.خداشاهده الان زندگیش یه گوهیه که نگو.قشنگ خودشم میدونه عاق والدین شده

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

خیلی سخته آدم دست ب دامان خدا بشه تا بهش ی بچه ی سالم بده و نه ماه حاملگی و سختیاشو بکشی و بزرگش کنی خرجشو بدی و...ک آخر دست روت بلند کنه💔

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

اسی یه خواهر دارم از من ۳سال بزرگتره و متاهله یه پسر ۹ساله داره  دوست ناباب پیدا کرد ابرو نزاشت برامون نمیتونستیم تو محل سرمو بالا کنیم هرجا حرفش بود به خدا روزی نبود بابام مامانم از دستش گریه نمیکردن مخ شوهرشو زدیم بردش ترکیه الان اونجا آدم شده ولی حجاب مجاب کلا گذاشته کنار با اون دوستاشم تو واتساپ درارتباطه ولی از قبل بهتره

مخ داداشتو بزنید بره یه کشور دیگه باورکن از شرش خلاص میشین

2740
باشه عزیزم بیا پیوی شمارشو میدم

اطلاعاتتون واسم بالا نمیاد که درخواست بدم.میشه شمارشو بزاری اینجا.یا بهم درخواست بدی ممنون

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
لطفا اگه راحلی داری بهم بگو،اوضا خانواده ما از دست داداشم بدتره و همش بدبیاری

تنھا راھش اینہ کہ سرش بہ سنگ بخورہ بھش یہ تلنگر بزنید اول رابطش با دوستاش رو قطع کنید و بہ دوستاش بگید اگر واقعا دوستشون رو میخوان قطع رابطہ کنن و دلیلش رو ھم بہ برادرتون بگن کہ چون فلان اخلاق بد رو دارہ دیگہ ما دوست ھات نیستیم  و بعد کم کم نزدیک شما میشہ و اخلاق بدش کم و کمتر، و اون زمان میتونہ درست بشہ پس اول قطع رابطہ با دوست ھا و بعد کمک و آغوش خانوادہ 

امیدوارم ھمیشہ حالتون خوب باشہ🙏🏻🌱☀️

عین برادرشوهر معتاد انگل بیشعور من

هر روز یه گندی بالا میاره

قدیما معتادا یه تریاک میکشیدن تموم میشد میرفت

معتادانی الان از گل و شیشه و … همه رو میکشن مغزشون از کار افتاده، شعور به کل تعطیل، پدر همه رو درآورده، چندین بار خودزنی، خودکشی، چند روز به چند روز غیبش میزنه، هر روز با یه دختر لاشی تر از خودش، هر روز دعوا و کتک کاری ، بیمه اش هم قطع شده دفترچه نداره، هر دفعه ۷-۸ میلیون باید بده پدرشوهرم این و از بیمارستان بیاره بیرون

آدم واسه دشمنش هم آرزوی مرگ نمیکنه ولی این بلایی به سر خانواده اورده که همه آرزوی مرگش و دارن از خدا

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹