2733
2739
عنوان

فوق تخصص یا بیمارستان الرژی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 29 پست
مگه تاثیر داره بالشت؟بالشتش پشم شیشه اس بایداز جنس چی باشه بالشتش؟

پنبه بکن 

جنس روکششم نخ خالص باشه پلاستیک نباشه 

خیلی تاثیر داره منکه اونقدر سرفه میکردم انگار دل و جگرم بیرون می اومد دکتر سنتی اینارو گفت عوض کردم یه مقدارم خنکی و عناب داد خوب شدم الانم گاهی ادویه میخورم میشه ولی کم

عزیزم رختخوابش پر نداشته باشه

پرنده

حیون خونگی

اکواریوم

غذاهای الرژی زا 

ادویه

اینا رورعایت کن کلی بهتر میشه

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنبه بکن  جنس روکششم نخ خالص باشه پلاستیک نباشه  خیلی تاثیر داره منکه اونقدر سرفه میکردم ...

دکتر طب سنتی خوبه ببرمش هرچی دارو گیاهی پسرم میخوره بدتر میشه انقدر گلوشو میخارونه وچشماشو جیگرم میسوزه هرچی میخوره لباش قرمز میشه

2731
عزیزم رختخوابش پر نداشته باشه پرنده حیون خونگی اکواریوم غذاهای الرژی زا  ادویه اینا رورعا ...

اول اینجوری نبود رفت اکواریوم گرفت وهمش دستش تو اب اکواریوم بود بعدشم مرغ عشق داشتیم دیگه با هزار بدبختی بعد 5سال مرغ عشقو رد کردیم هرچی میگم ماهیم بفروشیم جیغ وداد جونش بستس به اکواریوم وماهیاش 

اول اینجوری نبود رفت اکواریوم گرفت وهمش دستش تو اب اکواریوم بود بعدشم مرغ عشق داشتیم دیگه با هزار بد ...

اخه هم خودم هم همسر و بچه هام الرژی داشتیم دقیقا چیزایی که گفتم برا الرژی سمه

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
اخه هم خودم هم همسر و بچه هام الرژی داشتیم دقیقا چیزایی که گفتم برا الرژی سمه

افرین من هزار بار گفتم به همسرم که رد کنیم بره اینا الرژی زاست حرف گوش نکرد دیگه بعد 5سال مرغ عشقو با هزار بدبختی گذاشتیم خونه پدرشوهرم اینا هزار بار میگم اکواریومو رد کنم گوش نمیده قشقرق میکنه اتفاقا منم تو این هفته بینیم شدیدا میخارید با چشمام اصلا از پرنده وماهی خوشم نمیاد پسرم اینجوری شد نمیدونم اکواریومو چه جوری رد کنیم بره

افرین من هزار بار گفتم به همسرم که رد کنیم بره اینا الرژی زاست حرف گوش نکرد دیگه بعد 5سال مرغ عشقو ب ...

خوب پس دلیلش مشخصه 

حساسیت جدی بگیر تبدیل به یه بیماری میشه ها همین آسم 

2738
من پسرم ۵ماهشه از ۴۰روزگی اسهال میشه😳ب پروتئین گاوی وگوجه وبادمجون وخیییلی چیزا دبگه حساسه همش میگم ...

اگه میخواین خوب بشه هرچه زودتر جلوشو بگیرین نذارین کهنه بشه دکتر میگفت اگه زودتر اومده بودین خوب خوب میشد دیر اوردین کهنه شده  پسرم هرچی میخواد بخوره با ترس میخوره چون لباش وچشماش میخاره واز غذا خوردن زده شده  

خوب پس دلیلش مشخصه  حساسیت جدی بگیر تبدیل به یه بیماری میشه ها همین آسم

وااااای خدا الان به پسرم دوساله اسپری داده که میزنن به دهن خیلی ناراحتم حس بدی میگیرم ای خدا  

با یه مشاور صحبت کن چجوری اینارو حذف کنی  هرجور شده ردشون کن

ممنون که گفتین .مرغ عشقشو با هزار بدبختی وانقدر گریه کرد بعد 5سال دادیم رفت اکواریومشم باید رد کنم بره  جونش بستس به اکواریوم

ممنون که گفتین .مرغ عشقشو با هزار بدبختی وانقدر گریه کرد بعد 5سال دادیم رفت اکواریومشم باید رد کنم ب ...

بچه های الان آدم بیچاره میکنن تا ۱۰۰ سال دیگه ام میگه چرا بردیش  

مثلا با یه اسباب محبوبش براش جایگزین کنید 

قربونت عزیزم

تهران

دکتر حمیدرضا صبور

تو گوکل بزن آدرسش میاد ، فقط باید حضوری بری

بسیار خبره و باتجربه

با یه ویزیت بچه درمان میشه.

اکثرا برا بیماریهای سخت میان پیشش چون تشخیصش حرف نداره، بچه رو میبینه میگه چشه...قبل آزمایش متوجه میشه

خیلی کارش درسته، سرش شلوغه هرکی میره پیشش ب همه معرفی میکنه

اگه میخواین خوب بشه هرچه زودتر جلوشو بگیرین نذارین کهنه بشه دکتر میگفت اگه زودتر اومده بودین خوب خوب ...

آخی عزیزم ان شاالله خوب میشه ، توکل ب خدا، خیلیا دیدم برا حساسیت از دکترصبور نتیجه گرفتن

من خودم همیشه دعاگوشم ، بچه هام عفونت خون داشتن هیچ دکتری متوجه نشد ، ایشون تا دیدن فهمیدن.