2733
2734
عنوان

📛انقد بی عقل نباشید📛

| مشاهده متن کامل بحث + 1504 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راز زندگی تورو ک جار نزدم حرص میخوری😂حس ششم خرافاته خرافات هم از بی عقلی نشات میگیره

خوب حالاهرچی هرکس ی اعتقادهایی داره بایدبه اعتقادهای هم احترام بزاریم حالااوناازحس ششم استفاده کنن چیش ب من ی تومیرسه

قدم قدم گناه(چـه مرگـمونـ بـودکهـ آآرزوکـردیمـ بـزرگـ شـیـمـ)😑دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731
خوب حالاهرچی هرکس ی اعتقادهایی داره بایدبه اعتقادهای هم احترام بزاریم حالااوناازحس ششم استفاده کنن چ ...

اعتقاد؟حس ششم خرافاته و این یعنی رواج خرافات یعنی اونی که داره الکی سوالاتو به اسم حس ششم جواب میده پشت گوشب سادگیت میخنده،دیگه هرکس که دوست داره گول بخوره ازسادگیش سراستفاده بشه واقعا ارزش بحث نداره بزار توعالم خودش بمونه دنیاش همونقدر کوچیکه،تاپیک من برا اون ی عده اس که نمیخوان گول بخورن

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
اعتقاد؟حس ششم خرافاته و این یعنی رواج خرافات یعنی اونی که داره الکی سوالاتو به اسم حس ششم جواب میده ...

بله عزیزم حرف شماهم درسته ولی تایپک زدنتون اشتباه بودک بی عقل نباشیدیعنی کسایی ک ازحس ششم کمک گرفتن بی عقل هستن شایدبایک کلام حرف دلشون خوش باشه ❤️

قدم قدم گناه(چـه مرگـمونـ بـودکهـ آآرزوکـردیمـ بـزرگـ شـیـمـ)😑دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
بله عزیزم حرف شماهم درسته ولی تایپک زدنتون اشتباه بودک بی عقل نباشیدیعنی کسایی ک ازحس ششم کمک گرفتن ...

خدا به انسان دوتا قدرت داده که اون رو از بقیه موجودات جدامیکنه،یکی عقل یکی انتخاب،کسانی که از حس ششم کمک میگیرن باتمام وجود دوس دارن گول بخورن،چرا از قدرت عقل بجاش استفاده نمیکنن؟ی چندتا تاپیک حس ششم بری خودت متوجه منظورم میشی،شب بخیر عزیزم🌷🌷

2740
وات؟😐😐

نی نی یار ۵ و نی نی یار ۳ این خانم شده قاضی و دستور بده به شما مشخصه وحشتناک عقده داره خوب نقطه ضعفاتونا بلد شده تا از کسی رو حسادت بدش میاد شماهارو تگ میکنه یا میگه کاربر مرده یا هزار چرت پرت دیگه میبنده بهش تا الان خیلیارو بی مورد تگ کرده لطفااااااا رو این کاربر رسیدگی کنید گناهه این خانم رو عقدها شخصیش با احساساتی کردن شما کاربرارو اخراج میکنید 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

نی نی یار ۵ و نی نی یار ۳ این خانم شده قاضی و دستور بده به شما مشخصه وحشتناک عقده داره خوب نقطه ضعفا ...

😂😂😂😂توکه از رو نمیزی مرتیکه زن  نما،خلاف قرانین سایته باجنسیت زن بیای صدای مسخرتو بزاری

تاپیکم بروز شد قفل میکنم😂

باشه 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706