2733
2734
عنوان

صحرا ۶۸۸۶ 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 56 پست
چی بگم .... نمیدونم راستش خوب شد یا نه

من اصلا دوست ندارم کسی رو نفرین کنم ولی خدا خودش تقاص بلاهایی رو که سرت اومده از اون آقا بگیره که نه تنها شما بلکه زندگی همسرش رو هم خراب کرده.

وای من امشب از فکر شما خوابم نمیبره تا الان داشتم داستان زندگیت رو میخوندم بنظرم بهتر که با محمد ازدواج نکردی دلت میخواس همه عمرت گیر ی ادم شکاک بیافتی که فقط برای تو زبون داره و اجازه حرف زدن به تو نمیده این عشق تاوان های بدتر از این برای تو داش اگر باهاش میموندی کنار مصطفی بمون همه چی رو بهش بگو فقط صیغه رو نگو تو که با محمد کاری نکردی که میترسی قرص و محکم باش دلو بزن به دریا یکبار برای همیشه محمدو  از تو زندگیت بنداز بیرون باور کن اگر عقدو هم بهم زده بودی باید هنوز مخفیانه باهاش بودی چون اون شیما رو طلاق نمیداد جرات این کارو نداش اون فقط زورش به تو میرسید که مطیعش بودی  مطمن باش مصطفی به خاطر گذشته ایی که به خاطر بچگیو خامی بوده زن و بچشو نمیندازه دور قشنگ بهش توضیح بده بگو میخوای برای یکبارم شده توضیح بدی محمدم نزاست حرف بزنی برا همین از دستش دادی ولی مصطفی منطقی تره با یکم اصرار مجاب میشه حرفاتو گوش میده با پرینت خط با هر چی که میتونی بهش ثابت کن با کسی نبودی مصطفی و این زندگی ارزششو داره  اونقدز محمد ترسوندت و هی عزت نفستتو اورده پایین هی تو رو تو خودت کشته که از جنگیدن بر سر زندگیت هم میترسی محمد تموم شده نترس ازش اگر بترسی زندگیتو بهم میریزه و به اون چیزی که میخواد میرسه بهش ثابت کن بدترین اشتباه زندگیش از دست دادن تو بوده مث ی زن وفادار پای مردت وایسا و مجابش کن. قلم خیلی زیبایی داری واقعا زیباترین داستان زندگی بود که تو نی نی سایت خوندم امیدوارم مشکلت حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من امشب از فکر شما خوابم نمیبره تا الان داشتم داستان زندگیت رو میخوندم بنظرم بهتر که با محمد ازد ...

سلام عزیزم ممنون بابت حرفای قشنگت. اره حق باشماست. من میخوام بهش ثابت کنم که چیزی نبوده و خطا نکردم ولی برای ادامه ی زندگی من تصمیم گیرنده نیستم. مصطفی خیلی عوض شده خیلی

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
سلام عزیزم ممنون بابت حرفای قشنگت. اره حق باشماست. من میخوام بهش ثابت کنم که چیزی نبوده و خطا نکردم ...

بهت که گفتم باهاش باید حرف بزنی قانعش کنی از حقت نگذر تو الان خانم خونه ی اونی مادربچشی 

2728
بهت که گفتم باهاش باید حرف بزنی قانعش کنی از حقت نگذر تو الان خانم خونه ی اونی مادربچشی 

درسته ... 

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
من اصلا دوست ندارم کسی رو نفرین کنم ولی خدا خودش تقاص بلاهایی رو که سرت اومده از اون آقا بگیره که نه ...

باهمه ی بدیهاش دلم نمیخواد حتی یه اخم به صورتش بیاد چه برسه عذاب.... من خیلی احمقم😔😔😔

از عمق وجودم ازش دلگیرم....انگار یه بت از مهربونیش ساخته بودم حالا شکسته شد...خیلی احساس تنهایی میکنم. واسم غریبه شده.هیچ چیزی منو سمتش نمی کشونه...فقط میخوام از حیثیتم دفاع کنم بخاطر پسرم. چون مادرم ....پسرم مادری که لکه ی  ننگ بی آبرویی رو پیشونیشه نمیخاد ....بخاطر پسرم دفاع میکنم از آبروم جلو مصطفی

از عمق وجودم ازش دلگیرم....انگار یه بت از مهربونیش ساخته بودم حالا شکسته شد...خیلی احساس تنهایی میکن ...

اصلا روحیتو نباز باید خودتو بهش ثابت کنی هیچ اشکالی هم نداره بلاخره مسله ایی هس که پیش اومده بهش حق بده چیزای خیلی بدی خونده اون محکد نامرد هم جوری نوشته که اگر شوهرت دید برات دردسر بشه و دل خودتم به یاد اون دوران قنج بره

2740
اصلا روحیتو نباز باید خودتو بهش ثابت کنی هیچ اشکالی هم نداره بلاخره مسله ایی هس که پیش اومده بهش حق ...

اینکه الان متوجه میشم دختر خاله مصطفی باهاش در ارتباطه رو چیکار کنم.... دیشب نصف شب رفت .... صبح نگاه کردم دیدم اون زنگ زده بودبه گوشیش... ازش خیلی ناراحتم. 

واقعا؟ تا حالا در این مورد ازش توضیح خواستی؟

چی بگم بهش؟؟ فقط نگاش کردم ... عجیب اینجاست که اشکم خشک شده دیگه گریه ام نمیاد.. توانی ندارم واسه ادامه دادن. اول از حیثیتم دفاع میکنم بعدم جدا میشم. فقط به همین فکر میکنم

[QUOTE=173581795]باهمه ی بدیهاش دلم نمیخواد حتی یه اخم به صورتش بیاد چه برسه عذاب.... من خیلی احمقم😔😔😔[/QUOT

دور از جونت احمق نیستی عاشقی. نمیدونم چرا وقتی اولین از دخترخاله شوهرت حرف به میون اومد حس کردم قصدش خراب کردن زندگیته.نگار قوی باش.تاپیک آخرت رو صبح دیدم تصمیم گرفتی عوض بشی.هیچ مردی کامل نیست. عاشق پیشه هایی دیدم که وقتی پاش بیوفته از حیوون درنده بدتر میشن.منم وقتی اولین بار حرفهایی رو که شنیدم که حتی باور نمیکردم یه روزی بشنوم،خیلی دلم شکست.باز تو بچه ات رو داری که دلت به اون خوش باشه ولی من اونم ندارم که دلم گرم زندگیم بشه.ولی میدون رو خالی نمیکنم چون خیلی ها منتظر نشستن شکست خوردنم رو ببینن.قوی باش و نذار دخترخاله شوهرت به آرزوهاش برسه