2737
2734
عنوان

میشه آدم یه کاری کنه کشته بشه خودکشی محسوب نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 35 پست

بگیرگازه ماشینوبروجلو🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرگز از این فکرا نکن ..اول خوشبختی نسبی هست ..دوم همه بنده ی خدا هستن اصلا امکان نداره نادیده گرفته ...

اصلا اینطور نیست

دوستام همه ازدواج کردن بچه دارن خوشبختن

اما من حتی یه خواستگار بدرد بخور ندارم

و دلایل دیگ این کوچیکش بود

من امیدی ندارم 

بوجود بیار ...اول دنبال خودت باش تا خدا هم پیدا کنی ...ما نهایت 70 سال عمر کنیم ...این حجم از سختی و غم واسه همه ی ما زیاده شک نکن ..اما فقط یکبار ایت فرصت رو داریم ..حداقل همین یکبار سعی که میتونی کنی بخندی ؟کسی مشکل سلامتی و بیماری داشته باشه من حق میدم ولی بدون این مشکلات الباقی واقعا چاره داره

2728
اصلا اینطور نیست دوستام همه ازدواج کردن بچه دارن خوشبختن اما من حتی یه خواستگار بدرد بخور ندارم و ...

ازدواج و بچه اصلا خوشبختی نیست ...خوشبختی ادمها خودشونن و بس ...زندگی پیچیده هست خیلی ...واقعا وای بر کسی که با عوامل بیرونی حس خوشبختی کنه میدونید چرا ؟؟چون زندگی اونقدر بی رحم هست که همه ی اینارو از آدم بگیره ..ازدواج و بچه و هرچیز دیگه ...خوشبخت واقعی کسی هست که خودش اول همه قدرتمند باشه