2737
2734
عنوان

مشهدی ااا برای رسم جهیزیه سوال دارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 3335 بازدید | 56 پست
نه برای داداشم سوال کردم.... شما مشهدی هستین؟ 

شما مجردید؟

@yek_tarh_eshgh   پیج اینستا / کانال تلگرام.                 نقاشی با تکنیک های مختلف مخصوص هدیه و یادگاری طرح های جذاب تولد ، تاریخ عقد، عاشقانه ، سنتی ، نقطه کوبی، فانتزی ، ورق طلا و...⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩                                 خوشحال میشم کارامو دنبال کنی🥰⁦☘️⁩⁦☘️⁩                           سفارشاتونو با عشق انجام میدم و میفرستم 🎀.                

ببخشید ، من تو تاپیک قبلیتون دیدم که مشاور هستید ، بعد امروزم یه دختر ی تاپیک زده بودن و به مشاور نیاز داشتن منم شما رو اونجا تگ کردم که راهنماییشون کنید.

@yek_tarh_eshgh   پیج اینستا / کانال تلگرام.                 نقاشی با تکنیک های مختلف مخصوص هدیه و یادگاری طرح های جذاب تولد ، تاریخ عقد، عاشقانه ، سنتی ، نقطه کوبی، فانتزی ، ورق طلا و...⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩                                 خوشحال میشم کارامو دنبال کنی🥰⁦☘️⁩⁦☘️⁩                           سفارشاتونو با عشق انجام میدم و میفرستم 🎀.                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشه ممنونم🙏

خواهش میکنم 🌹

2740

فردی که توانایی مالی لازم برای ازدواج رو نداره دلیل نمیشه فکرشو بکنه که بعدش دنبال این باشه چطوری حتی مسکن و خودرو رو هم گردن خانواده عروس بندازه اگر مردی توی شروع زندگیش اقتدار و فروتنی نداشته باشه و بخواد مثل شما بگرده ببینه از مشهد زن بگیره اونا کالا ها رو میدن یا طبق رسم خودشون و.... به نظر من توی مرد بودن و شخصیتش باید یه برسی هایی داشته باشه