2733
2734
عنوان

هرکاری میکنم بعد زایمان دیگه نمیتونم زیبا باشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 40 پست
نه گلم.کلفت و دخترونس

سایه چون ابروروپررنگ ترمیکنه یه مقدارقیافه عوض میشه 

کاش سایه نزده بودی 

البته شایدبه خاطرپهن بونش هم باشه 

ابرووچشم نقش خیلی مهمی توی زیبایی دارن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سایه چون ابروروپررنگ ترمیکنه یه مقدارقیافه عوض میشه  کاش سایه نزده بودی  البته شایدبه خا ...

ابروهای خودم نازک بود الان بهتر شده

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

منم اضافه وزنم کم نشده . تو این یکسال فقط یکبار موهامو رنگ کردم . ابروهام پر شده . صورتم پره جوش شده . ریزش مو و چرب شدن مو هم بعده بارداری پیدا کردم . حالم از خودم بهم میخوره . چیکار کنم با بچه کوچیک فقط وقت کنم دستشویی برم فقط همین 😔😔😔

2740
منم اضافه وزنم کم نشده . تو این یکسال فقط یکبار موهامو رنگ کردم . ابروهام پر شده . صورتم پره جوش شده ...

منم قبلا روزی دوبار حموم میرفتم الان۴ روز یکبار

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
۲۵سالمه

مقصر خودتی ک فکر میکنی زیبا نیستی، این بدتر روحیتو میریزه بهم من ک متولد ۶۸ هستم و بعد از بچه ی اولم اصلا این آثار رو نداشتم الآن بعد از بچه ی دومم یکم آثار پیری داره توی صورتم مشخص میشه ک اونم نمیذارم پا حساب زایمان ، میدونم دیگه بخاطر سنمه، ولی اصلا تیپمو تغییر ندادم و مثل همون ۲۰/۲۵سالگیم هستم تازه الآن رومُد تر هم لباس میپوشم ک اعتماد ب نفسم نیاد پایین، تو هم ب خودت روحیه بده چرا همش فکر میکنی مثل قبل نیستی؟