2733
2739
عنوان

دلم بچه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 82 پست
اصلا گناه نکردی تو چله؟ نماز،قضاغیبت  بداخلاقی؟

تمام سعی ام رو کردم که گناه نکنم ولی خب انسانم ممکنه از دستم در رفته باشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
تمام سعی ام رو کردم که گناه نکنم ولی خب انسانم ممکنه از دستم در رفته باشه

یکی دیگه بردار دوستم بعد اتمام چله اولش ،بلافاصله چله دومشو شروع کرد و روز،بیستم حاجت گرفت

تو دوران خوندنت ،خواب معنوی نمیدی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دیگه بردار دوستم بعد اتمام چله اولش ،بلافاصله چله دومشو شروع کرد و روز،بیستم حاجت گرفت تو دوران ...

نه دیگه نمیتونم خیلی سخته ...نه خواب ندیدم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

عزیزم ایشالا زودتر نی نی دارشی .فداتشم معذرت میخام میپرسم شما که میخاین جنین اهدایی بگیرین چرا از پرورشگاه یه نی نی نمیگیرین?من ارزومه یه بچه به سرپرستی قبول کنم اگه خدا بخاد انجام میدم کم کم 

2731
عزیزم ایشالا زودتر نی نی دارشی .فداتشم معذرت میخام میپرسم شما که میخاین جنین اهدایی بگیرین چرا از پر ...

پرورشگاه رفتیم نمیدن، گفتن باید تا۵سال تو نوبت باشی واینکه  حقوق شوهرت خوب باشه 

[QUOTE=173370926]پرورشگاه رفتیم نمیدن، گفتن باید تا۵سال تو نوبت باشی واینکه  حقوق شوهرت خوب باشه [/QUOTE

نوزاد سخت میدن .بچه بالای پنج سال راحتره مخصوصا پسر .الهی زودتر خدا بت یه نی نی ناز بده عزیزم.

شمام جنین اهدایی داشتین

عزیزم شما آخر بچه دار شدید؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2738