2733
2739
اصلا باهات قهرن 😄😄

کم مونده بودن بگن هرکس به تناسخ ایمان داره جمع کنه از نی نی سایت بره 😁

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
من یه بار تو نی نی سایت گفتم یه تناسخ اعتقاد دارم  بعضی دوستان گلم هرچی فوش بلد بودن بهم دادن& ...

عجب خب شما دلیلتون میگفتین منم اعتقاد ندارم ولی شنیدم خب هر کس ی اعتقادی داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عجب خب شما دلیلتون میگفتین منم اعتقاد ندارم ولی شنیدم خب هر کس ی اعتقادی داره 

متاسفانه خیلی ها این منطق رو ندارن 

می گن هرکس اعتقادش مثل ما نیست اصلا جمع کنه از دنیا بره😁

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
ببسنید عزیزم من ب بهشت و جهنم ک از بیخ اعتقاد ندارم اگه به زندگی بعد مرگ اعتقاد داشته باشم فقط و فق ...

نظرتون در مورد بهشت وجهنم منتفیه؟!

مثلا یک شخصی شهید میشه

چندین سال از شهادتش میگذره وگمنام هست

اگه بره تو خواب کسی وادرس دقیق محل شهادتش رو بده با همون پلاک و ازمایش متوجه بشن خود اون شهید هست..

رو به کدوم قانون علمی میشه تطبیق داد؟!!!!!

من سعی کردم فکرم رو محدود به گفته ها وشنیده ها نکنم وتحقیق کنم واگر ذره ای مجاب شدم

حداقلش بی انصاف نباشم

وحکم به از بن وبیخ ندم....

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2740
من یه بار تو نی نی سایت گفتم یه تناسخ اعتقاد دارم  بعضی دوستان گلم هرچی فوش بلد بودن بهم دادن& ...

تناسخ یعنی چی؟ میشه توضییح بدین

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
خدارو شکر..عزیزم اینا و به عنوان مثال گفتم به دل نگیر😘😘

ن عزیز میدونم مال مردم خوری فقط پول نیست من چند تامرغ تو حیاطم  دارم صبح قبل اینکه به بچه هام صبحونه بدم اول شکم اونا رو سیر میکنم که میادا روزی پیش خدا از حقشون بگن ازم وای از تهمت وغیبت 

وزن اولی۲۵ مرداد۹۴کیلو ۱۳ابان۸۵کیلو وزن هدف۷۰
اعتقادش اینه خانم جان. خدا هم اینجوری مواخذه ش نمی کنه. چه خبرته؟ 

شما چتونه 

خدا این همه تو قران در مورد اخرت گفت این همه پیامبر اومد این همه امام اومدن به خاطرش کشته شدن 

بعد شما میگی این اعتقادشه و مؤاخذه نمیشه 

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....