2737
2739
عنوان

خواهرم میگه شوهرتو ولش کن

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 42 پست

بانظرش موافقم

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
ظاهرا فقط کسی باشه ک خرجشون رو بخور و نمیر بده و تحقیرشون کنه

اوووق .. خدا نگهداره همسر منو  وهمه ی اونایی که تو زندگی مشترک‌ به زن به عنوان وسیله نگاه نمیکنن..

اگه اینجور بود همون خونه پدر میموندن دیگه.. یه بچه هم میارن و بدبختش میکنن.. والا

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من منظورم همچین چیزی نیست ولی باید بین بد و بدتر بدو انتخاب کرد ،میگم دکتر فرهنگم به خانومای که ب ...

من میگم اگر قراره نسبت بهش بی تفاوت باشی و مهرو محبتی بین زن و شوهر نباشه چه دلیلی داره زندگی رو نگه داری وقتی مرد داره ب کثافت کاریش ادامه میده...

ان شالله کسی ب این درجه از زندگی نرسه 

عزیزم من مخالف بساز و بسوزم ولیی تا وقتی که زن مستقل باشه توانایی کار کردن و خرج خودشو دادن داشته باشه اینکه بری سربار پدر و مادرت بشی و همش بشینی غصه بخوری پول یه لباس و نواربهداشتیتو الان کی میخواد بده و برن و بیان بگن طلاقی و زنهای اطرافتون ازت بترسن که الانه شوهراشونو از چنگشون در بیاری  با حرف خواهرت موافقم چون هفتاد درصد مردهای ایرانی شبیه همن محبت ورزیدن بلد نیستن و دنبال سرگرمیهای مجازین و از رو دادن به زنهاشون واهمه دارن چون بهشون گفتن رو بدی زنت سوارت میشه زنت دور برمیداره یا پروو میشه یا زن ذلیل هستی اینا ریشه در فرهنگ غلط ماست شما اگر مشکلت بی توجهی همسرته سعی کن بدون اینکه نق و غر بزنی بهش یاد بدی مردها از اینکه بهشون بگی بهم محبت کن چیزی درک نمیکنن چون اصلا صرف اینکه پول در میارن و در اختیار زنشون میزارن فکر میکنن دارن محبت میکنن طلاق راهکار نهایی بهتره با مشاوره های روانشناختی و خوندن کتاب وارد شخصیت شوهرتون بشید و تغییرش بدید بهتر از اینه که زندگیتونو تعییر کلی بدین از لحاظ عاطفی هم زیاد مهر طلب و وابسته نباشید که با کوچکترین بی محبتی دست و دلتون بلرزه

2728
اوووق .. خدا نگهداره همسر منو  وهمه ی اونایی که تو زندگی مشترک‌ به زن به عنوان وسیله نگاه نمیکن ...

لطفا اگه ممکنع پیامای منو که جمعا سه تا هستن رو یبار بخونین ، بجز خواهر استارتر کسی تو این تاپیک همچین توصیه ای نکرد خدارشکر که شوهر منم مث همون حوریاس ولی چون به حرفای آقای دکتر خیلی گوش میکنم کیس های مشابه بوده توصیه هاشونو دیدم. نمیگه بمون و خفت رو قبول کن، میگه اگه پولداره یا کار داره یا پدر پولدار که ساپورت کنه بسم الله اگه نه نداره هیچکدومو باید تا زمانی که شرایطشو برا مستقل زندگی کردن جور کنه بمونه هم برا سر به راهی شوهر بجنگه و همزمان برا افزایش توانمندی و مسقتل شدن خودش وگرنه اگه خونه پدر کسی منتظر برگشتت نیس توانشم ندارن خودتم توانشو نداری که نمیشه از روی هیجان طلاق گرف با قسط مهریه هم تو شهر ما که تبریزه واقعا زندگی غیرممکنه شاید طلاق جواب درستیه ولی با چند سال معطلی

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
من میگم اگر قراره نسبت بهش بی تفاوت باشی و مهرو محبتی بین زن و شوهر نباشه چه دلیلی داره زندگی رو نگه ...

شاید طلاق تنها راه حله ولی با چن سال معطلی برای مستقل مالی شدن و خودتو ساختن ،بقول آقای دکتر برای طلاق هیچوقت دیر نیس ...خودتو بساز بعد اگه درست نشد تا اونموقع طلاقم بگیر ولی اینکه تو زمونه ای که با حقوق قانون کاری نمیشه یه زندگی یه نفره مجردی و سطح پایینو گردوند بدون پشتوانه طلاق گرفتن و منتظر موندن که یک کیسی بیادو...درست نیس ،از هر راهی که علاقه داره و فک میکنه درسته توانمندی هاشو افزایش بده و مستقل بشه

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
عزیزم من مخالف بساز و بسوزم ولیی تا وقتی که زن مستقل باشه توانایی کار کردن و خرج خودشو دادن داشته با ...

منم مثل شمافکر میکنم...منم همین فکرا رو دارم ...مگه میشه بری خونه پدرت برای جزیی ترین چیزا محتاج باشی...منم شوهرم  خیانت میکنه اما وقتی شرایط خونه خودمو پدرمو میسنجم میبینم همین جا بهتره....واقعا نمیتونم تحمل کنم یه اقا بالاسر دیگه داشته باشم ...خودمو سپردم بخدای مهربوون...شوهرمو واگذار کردم به خدای بزرگ ....

2740
من تهرانم اینجا گرون تر از شهرای دیگس ولی دلیل نمیشه بخاطر این چیزا زیر بار زور یه مرد برم حرفی راج ...

منم با ترسو بودن و توسری خوردن مخالفم و خودمم هیچوقت نبودم ...من گفتم با طلاق هیجانی مخالفم ...از شرایط استفاده کنه برای بهتر کردن تحصیلات و توانمتدی و کار و پول بعدش اگه شوهرش درست نشد طلاقم میتونه بگیره ،برا طلاق هیچوقت دیر نیس به شرطی که تو این فاصله زمانی از شرایط استفاده کنه و خودشو بالا بکشه نه اینکه عمر هدر بده

منم مثل شمافکر میکنم...منم همین فکرا رو دارم ...مگه میشه بری خونه پدرت برای جزیی ترین چیزا محتاج باش ...

دوست عزیز شما الان میتونی کار کنی حتمی برو کار کن کم کم برای خودت پس انداز کن و کتاب روانشناسی بخون مشاوره نمیخواد بری پول الکی بدی خودت بهتر میتونی زندگیتو تحلیل و تفسیر کنی کم کم فوی میشی و شوهرتم به خودش میاد یه وقتهایی ضعف ما زنها و وابستگی مالی و عاطفی که مردها رو وقیح میکنه و اینکه زنها حالت دم دستی پیدا میکنن  الان صلاح نیست بری ولی برای ۵سال بعدت برنامه ریزی کن همیشه تا ابد یجور راکد نباشی و پژمرده بشی 

به نظر من بزرگترین ظلم تو ایران به زن اینه که بجای اینکه یاد بگیره مستقل باشه و دنبال درامد باشه دنبال ازدواجه و استقلال و در امدن از زیر سلطه خانواده به شوهر بعد ازدواج انفدر به محیط خونه و ارامشش و استقلال جدید وابسته میشیم که برگشتن توی خونه پدر واقعا غیر قابل تحمله ادم به ظرف و ظروف و بوی توب خونش هم دل میبنده ..چرا چون میدونه برگرده استقلال نخواد داشت و باز هم زیر سلطه چتد نفر میره و انگ طلاقی هم یدک میکشه  برای همینه که اکثر زنهای ایرانی سازش و به برگشت ترجیح میدن ...خواهش میکنم از همه خانمها حتی اگر توی بهترین ازدواج هستید و همچی زندگیتون اوکی همیشه دنبال درامد و پس انداز باشید دنبال استقلال باشید  دنبال عذت نفس و احترام به شان و مفام خودت ن باشید بچهاتون رو بر اساس جنسیت بزرگ نکنید به دخترهاتون نگید تو دختری اینکار رو نکن  یا تو پسری اینکار رو نکن بیاید فرهنگ غلط محبت ندیدن و نکردن جلو بچهاتونو بردارید بزارید بچهاتون بوسیدن اغوش گرفتن معذرت خواهی کردن رو ببینه یاد بگیره

دوست عزیز شما الان میتونی کار کنی حتمی برو کار کن کم کم برای خودت پس انداز کن و کتاب روانشناسی بخون ...

ممنون از راهنمایی تون دوست خوبم 

دارم تلاشمو میکنم ...کارکه مقدور نیست برام ...اما پس انداز میکنم ...کتاب میخونم ...مدتیه شوهرمو نمیبینم یعنی کاراشو اون نشون داد لیاقتش همین زنای بی بندوبارن 

من اما اونو از یه کارگرتوسری خوربیسواد رسوندم به یه کارمند ارگان مهم دولتی...تشویق..کمک روحی ...سواد نداشت کتاباشو بخونه جزوه بنویسه دراین حد الان لیسانس داره...الان میفهممم چه اشتباهی کردم ...کاش درکنار اون خودمم بالا میکشیدم ...دلم میسوزه برای خودم 

یعنی خدا اونو تنبیه نمیکنه...

مرد خوب نیست همش تو رویاهاست

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭