2733
2739
چیکار کردی؟😭😭تورو خدا بگو حالم خیلی بده 

سکوت  

ولی ی جایی بدحالشو میگیرم وب روش میارم

چون هفته پیش خودم لو رفتم پیشش و کلی از اعتماد و اینا گف  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدیه کار دیه دارع ولی اگه مطمعن شدی بایه خط ناشناس به بابات پیام بده که مثلاگوشیتونو هک کردمو میرم ...

من یبار با خط جدیدم زنگش زدم بردااشت ولی وقتی صدا منو شنید یع لحظه نشناخت بعد مات مونده بود چیزی نمی گفت تااینکه بهش گفتم منم تا شناختم

با مشاور مدرسم حرف زدم میگه این‌یه قضیه شخصیه و مربوط به مامان باباته تو دخالت نکن و بهش فکر نکن‌چون ...

دقیقا نظر منم همینه تو از روابط خصوصی اونا خبر نداری عزیزم میدونم فراموش کردنش سخته اما تو میتونی من خودم پدرم بهم گف مادرت خیانت کاره اما مادر من از گل پاک تر بود پدرم ب مادرم تهمت میزد فقط ب من میگفت اما من تو دلم گزاشتم ب کسی نگفتم الان بعد چن سال همه چی عادیه مطمئن باش مامان بابات بین خودشون حل میکنن

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
2731
من با بابام زیاد صمیمی نیسم و ادم منطقی نیست اگ بفهمه فهمیدم خیلی غیر منطقی برخورد میکنه 

نه اصلا نمیشه بری‌به بابات بگی مگر اینکه پیامی چیزی از خیانتاش به دست بیاری و بتونی باتوجه به اونا تهدیدش کنی که از اینکاراش دست بکشه

خانوم-آقاایوب
دقیقا نظر منم همینه تو از روابط خصوصی اونا خبر نداری عزیزم میدونم فراموش کردنش سخته اما تو میتونی من ...

منم بابام اصلا این چیزا بهش نمیخوره مامانمو خیلی دوست داره نمیدونم یهو چیشد

یعنی واسم عادی میشه؟😰😭

2738
چند سالته؟ خیانتش در چه حده؟ پیام ها اینا یا بیش تر؟؟

20

ی بار دیدم فقط

رو یکی ریخن رو هم ک نمیتونم بگم

چیزای خوبی نخونده بودم...

نظم نسبت بهش عوض شد

ب خاهرم گفته بودم...

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
یبارمحکم باهاش حرف بزن یکی ازاشناهای ما پدرش تاصیغه هم رفته بودبنده خدامادره هیچ کاری ازدستش برنمیوم ...

خیلی تاحالا الکی بحث خیانت و کشیدم وسط و یکم درمورد خیانت گفتم ولی اگ بابام منطقی بود هیچ وقت با وجود دختر بزرگ نمیرفت سراغ همچین کاری 

نه اصلا نمیشه بری‌به بابات بگی مگر اینکه پیامی چیزی از خیانتاش به دست بیاری و بتونی باتوجه به اونا ت ...

اوه اصلا نمیشه راهی نیست به مامانمم اصلا دلشو ندارم بگم

20 ی بار دیدم فقط رو یکی ریخن رو هم ک نمیتونم بگم چیزای خوبی نخونده بودم... نظم نسبت بهش عوض شد ...

منم به چندتا مشاور گفتم به دوستمم گفتم قرار بود باهم بریم ازش یعنی از زنه شکایت کنیم و پیداش کنم ک با مشاور حرف زدم گفت تو دخالت نکن‌پلیس بازی درنیار

منم به چندتا مشاور گفتم به دوستمم گفتم قرار بود باهم بریم ازش یعنی از زنه شکایت کنیم و پیداش کنم ک ب ...

اره بیخیال شو...