2733
2739
عنوان

مادرشوهرم تلوزیون دو ملیونی میگ بخریم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 73 پست
انقد حرصم گرف بجا اینکه قبول کنه رفتار و حرف مادرش بد بوده میگ تو چرا جوابشو دادی تازه قهرم میکنه یک ...

خب بزار قهر کنه 

الان تاپیک قبلتم خوندم اگه پدر شوهر من همچین رفتاری کنه باهام خدا شاهده اسمشم نمیارم دیگه جواب دادن پیش کش

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
انقد حرصم گرف بجا اینکه قبول کنه رفتار و حرف مادرش بد بوده میگ تو چرا جوابشو دادی تازه قهرم میکنه یک ...

۷سال پیشم پدر شوهره من برا یه تی وی یکونیم ملیونی اون زمان ۴۱اینچ یکونیم ملیون بود زورش اومذه بود که خدا لعنتشون کنهانثد گفتین برات تی وی خریدیم که یهو خود به خود صفحش پودر شد الان پیدا هم نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه داییم خونشون کوچیکه ۶۰ اینچ دارن انگار یه بت توی خونشونه اینقدر بزرگه

یجا دعوت بودیم خونه نهااااایت پنجاه متر. فاصلمون با تی وی نهااااایت یه مترو نیم . لامصب ۶۰ اینچ بود. نمیشد تماشا کرد چون باید هی سرتو به چپ و راست میچرخوندی تا تمام صفحه رو ببینی 😄😄

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
آخه داییم خونشون کوچیکه ۶۰ اینچ دارن انگار یه بت توی خونشونه اینقدر بزرگه

خونه کوچیک بحثش جداس...الان سالن پذیرایی ما هم زیاد بزرگ نی ۵۰متر مربع...۵۶ اینج تی وی...بزرگ دیده نمیشه

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
2731
نه ما کرمانیا همه وسایلارو عروس میخره فقط داماد یه دست رخت خواب میاره با یه قالی.و خدمتتون عرض کنم م ...

اره مادر شوهر افریته منم دو دست لاهاف تشک داده الانم که ۷ سال کذشته ول کن نیست میگه نباید اونایی ک من دادمو استفاذه میکردی انگار برام طلا داذه

جاهاز فقط برام یه تی وی خریذن تموم

خب بزار قهر کنه  الان تاپیک قبلتم خوندم اگه پدر شوهر من همچین رفتاری کنه باهام خدا شاهده اسمشم ...

😏چه کنم مجبورم کوتاه بیام تا برم خونه ی خودم اون موقع ماه به ماه ن زنگ میزنم بهشون ن خونشون میرم الان مجبورم از دست هر دوتاشون ناراحتم 

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
😏چه کنم مجبورم کوتاه بیام تا برم خونه ی خودم اون موقع ماه به ماه ن زنگ میزنم بهشون ن خونشون میرم ال ...

خوششون میاد با دختر خودشون همچین رفتاری منن؟ 

اینهمه مامان باباهامون دخنر بزرگ میکنن مثل دسته گل 

که گیر همچین آدمایی بیوفتیم😑😑

2738
خوششون میاد با دختر خودشون همچین رفتاری منن؟   اینهمه مامان باباهامون دخنر بزرگ میکنن مثل ...

خودشون چون دختر ندارن نمیدونم واقعا اگه خودشونم دختر داشتن این رفتار باهاش میکردن یا ن من ناراحتیم از این نیس ک چرا گفتن کار کن یا چرا مادرشوهرم برگشته میگ تلوزیون دو ملیونی بخر از این ناراحتم ک واسه آدم ارزش قائل نیستن فک میکنن من نوکر کلفتشونم یا لیاقت داشتن یه تلوزیون خوبو ندارم شوهرم اصن این قضیه رو درک نمیکنه بهم میگه تو دنبال در افتابه ای

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
خودشون چون دختر ندارن نمیدونم واقعا اگه خودشونم دختر داشتن این رفتار باهاش میکردن یا ن من ناراحتیم ا ...

شوهرت که بالاخره بعد چند سال درست میشه 

ولی بقیشو فک نکنم

من بعد دو سه سال شوهرم حرفامو راجع به خانوادش قبول میکرد دیگه