2733
2734
عنوان

بهارم.نامادری خسته.کاش منم یه زندگی اروم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 52 پست
کاش منم بتونم چون واقعاکم اوردم .از شدت فشار عصبی تمام علائم ام اس رو دارم اخیرا

ببین خودتو اذیت نکن 

بخدا من اینقدر مشکلات دارم ولی اومدم کارهاش ی مدت نادیده گرفتم از هرچیزی ک تنش زا دوری کردم ببینم خوب میشه رفتارش خدایی تاثیراتی دیدم 

ولی خب باید برم مشاور خودم یه وقت مریض نشم از این همه صبر 

من بچه دارم فرق داره تو نداری ببین مشاور چی میگه بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین خودتو اذیت نکن  بخدا من اینقدر مشکلات دارم ولی اومدم کارهاش ی مدت نادیده گرفتم از هرچیزی ...

اره دارم میرم جلسات مشاوره رو.اگه تغییری نکنه بعد یمدت حتما جدا میشم.شرایط روحیم خیلی بده

دوس ندارم اینو بگم ولی گلم وقتی دیدی یه کسی با بچه کوچیک جدا شده، یه نگاه میکردی این آقا چه مشکلی دا ...

عزيزم منظورت اينه كه توي طلاق هميشه تقصير آقايونه؟؟؟؟!!!!! اگه آره كه خيلي حرفتون بي منطقه.

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2731
کاش منم بتونم چون واقعاکم اوردم .از شدت فشار عصبی تمام علائم ام اس رو دارم اخیرا

اتفاقا منم علایم ام اس رو داشتم و افت کلسیم بخاطر فشار عصبی.مطمئنم یه راهی پیدا میکنی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

سلام دوست عزیز مقداری از تاپیک هاتو خوندم و یه سوالی برام پیش اومد من در حال حاضر با یه نفر دوستم و خب یه مدتی رو هم بیرون رفتیم و اینا ولی خب الان قرنطینه است و نمیتونم ایشون رو کامل بشناسم این اقایی که باهاش دوست هستم هم قبلا از همسرشون جدا شدن و دقیقا یه بچه کوچیک دارن .میشه یکم راهنماییم کنی بگی ممکنه در اینده من با بچه ی ایشون به مشکل بربخورم ؟یا اصن انقد دلسرد بشم؟ممنون میشم تو خصوصی یکم راهنماییم کنی

2740