2733
2739
عنوان

شوهرم پیوند قلبیه چطور بگم بش

| مشاهده متن کامل بحث + 2161 بازدید | 52 پست
عزیزم الان تاپیکتو دیدم پدرمن قلبشون ۱۷درصد کارمیکرد انشالله پیوند لازم نباشه اما من پدرم قلب یه بچه ...

زنده باشن .علت کم شدن اکوشون چی بود ؟خدا این چند ماه رو از عمر ما نندیسه پیر شدم مردن اسونتر بود هروزش مردم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
عزیزم الان تاپیکتو دیدم پدرمن قلبشون ۱۷درصد کارمیکرد انشالله پیوند لازم نباشه اما من پدرم قلب یه بچه ...

شرایط پیوندشون چی بود .از همون نوبت بیمارستان بهشون قلب رسید یا خودتون هم پیگیر بودید .هزینه اش چقدر شد حدودا ایا پروسه زمان بر و خیلی سختیه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط پیوندشون چی بود .از همون نوبت بیمارستان بهشون قلب رسید یا خودتون هم پیگیر بودید .هزینه اش چقدر ...

عزیزم از نوبت بیمارستان واقعا شانسیه وقتی که طرف بره تو لیست پیوند خووبیمارستان پیوند قلب مناسب پیداشه تماس میگیرن با مریصای اولویت دار اگر قلب بهش بخوره اکی میشه ما تقریبا ۲  ۳ ماه توانتظار پیوند بودیم و بابام با دستگاه اکسیژن نفس میکشید و کلا از خوراک افتاده بود قلبش بشدت بزرگ شده بود هزینه هم بابت قلب چیزی نگرفتن فقط هزینه بستری و اینا واقعا هم رسیدگی کردن بهترین دکتر کدوم شهرید

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
عزیزم از نوبت بیمارستان واقعا شانسیه وقتی که طرف بره تو لیست پیوند خووبیمارستان پیوند قلب مناسب پیدا ...

ما شهرستانیم ولی بیمارستان قلب تهران میره شوهرم همونجام بستری بود دکتر نوید 

2728
ما شهرستانیم ولی بیمارستان قلب تهران میره شوهرم همونجام بستری بود دکتر نوید 

ماشیرازیم عزیزم اگر سوالی داشتید درخدمتم انشالله شفای خیر عزیزم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
2740