2733
2739
عنوان

آخ اگه بشه چیییییی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 44 پست
چند سالته چند سال طول کشید هر کدوم یاد بگیری چطور شد؟کلاس رفتی؟ انگلیسی بلد نیستی؟

چرا انگلیسی که اصلشه راستش ۱۴ سالگی شروع کردم تا ۲۰ سالگی خیلی تلاش کردم کلاس نه گوگل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا انگلیسی که اصلشه راستش ۱۴ سالگی شروع کردم تا ۲۰ سالگی خیلی تلاش کردم کلاس نه گوگل

منم میخوام یاد بگیرم چیکار کنم

لطفا هر چی میدونی بگو

چون به شدت نیاز مند یک هدف هستم

.
2731
منم میخوام یاد بگیرم چیکار کنم لطفا هر چی میدونی بگو چون به شدت نیاز مند یک هدف هستم

دوست داری پس میشه هدفت هم مشخصه ! گفتی میخوام یاد بگیرم پس حله دیگ الان فقط نیاز تلاش خودت روزی ۲۰ دقیقه هم زبان بخوانی کافیه

دوست داری پس میشه هدفت هم مشخصه ! گفتی میخوام یاد بگیرم پس حله دیگ الان فقط نیاز تلاش خودت روزی ۲۰ د ...

آخه الان دارم انگلیسی و ترکی با هم یاد میگیرم

چطور میشه 

البته انگلیسی متوسط

ترکی هنوز اول اول راه

چقدر طول میکشه برم زبان بعدی

.
آخه الان دارم انگلیسی و ترکی با هم یاد میگیرم چطور میشه  البته انگلیسی متوسط ترکی هنوز اول ا ...

نترس فعلا رو یکی تمرکز کن تا بری بعدی شاخه به اون شاخه نکن تمرکز رو اولی کن بعد که تموم شد برو بعدی

نترس فعلا رو یکی تمرکز کن تا بری بعدی شاخه به اون شاخه نکن تمرکز رو اولی کن بعد که تموم شد برو بعدی

آخه انگلیسی رو کلاس میرم

تا دو سه سال دیگه تموم نمیشه

ولی ترکی رو خودم میخوام بخونم

.
2740
دوست داری پس میشه هدفت هم مشخصه ! گفتی میخوام یاد بگیرم پس حله دیگ الان فقط نیاز تلاش خودت روزی ۲۰ د ...

عزیزم شما ماکزیمم چقدر طول میکشه تا به زبان خاصی مسلط بشی؟ یعنی برای تسلط به هر زبانی چقدروقت می زاری؟

میتونی تلاش کن میتونی نگران هم نباش

ممنون

میدونی 

به جز زبان هیچ هدفی ندارم

دارم دیوونه میشم،نمیدونم چیکار کنم

دنبال یه هدف میگردم،ولی از هیچی خوشم نمیاد،تنبلم😓😓😭

.
عزیزم شما ماکزیمم چقدر طول میکشه تا به زبان خاصی مسلط بشی؟ یعنی برای تسلط به هر زبانی چقدروقت می زار ...

خب من خیلی وقت گذاشتم و بسگی به هوش خودت داره من هر روز روزی دو ساعت تا سه ساعت میخوندم 

ممنون میدونی  به جز زبان هیچ هدفی ندارم دارم دیوونه میشم،نمیدونم چیکار کنم دنبال یه هدف میگ ...

براچی نه بابا همین زبان هم که یاد بگیری خودش یه هدفه بزرگه که میتونه یه شغل پر در آمد و ... کلی هرچی که دوست داری همین هدفه بقیه مهم نیستن

براچی نه بابا همین زبان هم که یاد بگیری خودش یه هدفه بزرگه که میتونه یه شغل پر در آمد و ... کلی هرچی ...

ببخشید عزیزم آخرین سوال.‌‌‌

بازار کار زبان عربی تو ایران مخصوصا تو تهران چیه. خب چون تو شهرهای مذهبی  مثل مشهد عرب زیاده و راحت میشه باهاشون ارتباط گرفت. تو تهران به نسبت کمترن. بیشتر برای عمل های زیبایی و کلا کارهای پزشکی میان. اینو شتیدم برای بیمارستان و دکتر مترجم می خوان ‌ . اما جدا از این چی دیگه؟ شما خودت از زبان عربی تا حالا درآمدی داشتی؟ ممنون میشم اینو خوب بهم توضیح بدین

ببخشید عزیزم آخرین سوال.‌‌‌ بازار کار زبان عربی تو ایران مخصوصا تو تهران چیه. خب چون تو شهرهای مذهب ...

ببین کلا ترجمه در آمد بدی نداره راسیتش من تو ایران کار نکردم واقعا نمیدونم اما دوستم میگه خوبه