2733
2734
عنوان

همسرم مخفی از من به خانوادش پول میده دارم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 117 پست
خب درسته آرامش زندگی مهمه ولی من الان تنها نیستم دو تا بچه دارم باید بیشتر به فکر اونا باشم  ب ...

بنظرم مرگ یبار شیون یبار هر کاری میتونی بکن ک قولنامه رو بگیری حالا یا بازبون خوش یا بی زبون خوش‌ بحث دوتا بچس و این مملکتی ک هیچیش‌ معلوم نیس هر روز مردم دارن بدبختر از دیروز میشن اصلا کوتا نیا پشت گوش‌ ننداز بنظرم بگو اون خونرو بفروش‌ پول پیش این خونم بزاریم روش ی خونه همینجا بخریم 

بنظرم مرگ یبار شیون یبار هر کاری میتونی بکن ک قولنامه رو بگیری حالا یا بازبون خوش یا بی زبون خوش‌ بح ...

درست میگی باید هدفمو همین بذارم و همه تلاشمو به خاطر بچه هام بکنم 

گرچه با فروش اون خونه و پول پیش این خونه نمیتونیم اینجا خونه مناسب بخریم 

ولی به هر حال باید قولنامه پیش خودمون باشه 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا به سرم زده باهاش صحبت کنم بریم مهریه رو زیاد کنیم که اگر خدای نکرده خدای نکرده بعد از ۱۲۰ سال ش ...

عزیزم اصلا از نظر قانونی نمیشه مهریه رو زیاد کرد تحت هیچ شرایطی فقط میتونید مثلا مالی رو صلح کنن بهتون یا بزنن به نامتون وگرنه به هیچ وجه نمی‌تونید مهریه رو زیاد کنید

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
عزیزم اصلا از نظر قانونی نمیشه مهریه رو زیاد کرد تحت هیچ شرایطی فقط میتونید مثلا مالی رو صلح کنن بهت ...

در مورد قولنامه ی خونتون هم اگه خونه سند نداره شوهرتون میتونه بهشون بگه یه آشنا پیدا کرده که میخواد سند خونه رو درست کنه و نیاز به قولنامه ی خونه هست اینجوری شوهرت میتونه بدون اینکه رودروایسی داشته باشه قولنامه رو بگیره بعدم بگه نشد

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2731

استارتر چقدر زندگیامون شبیه همه

منم 4 ساله با خودم دارم کلنجار میرم و نتونستم با خودم کنار بیام

شوهرم آدم خوبیه نه دلم میاد طلاق بگیرم از طرفی هم زندگی کوفتم شده هر چی از خود گذشتگی کردم پدر شوهر مادر شوهرم واسه خودشون میریزن و میپاشن کم میارن میان سراغ پس انداز ما

نمیتونم باهاشون خوب باشم دلم باهاشون صاف نیست میبینمشون انگار دشمنمو دیدم لبخند رو لبم نمیاد شوهرمم همه عشق و زندگیش خانواده شن همیشه سر اونا باهم جنگ داریم من اصلا نمیتونم بپذیرمشون از طرف دیگه شوهرم از هر لحاظ خوبه واقعا موندم چیکار کنم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

میتونی بگی میخای رو قولنامه وام بگیری..قول نامه را. بگیر..بعدم بگو مستاجرها که موعدشون تموم شد میخاین تعمیرش کنید.تموم قفلهاشو عوض کن بعدم خودت بده دست مستاجر.پول پیشو طلا بخر.کرایه ها هم پس انداز کن تو حساب خودت...این قدرساده نباش دختر

یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  
عزیزم اصلا از نظر قانونی نمیشه مهریه رو زیاد کرد تحت هیچ شرایطی فقط میتونید مثلا مالی رو صلح کنن بهت ...

چرا عزیزم من تحقیق کردم میشه به مهریه اصلاحیه زد 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
در مورد قولنامه ی خونتون هم اگه خونه سند نداره شوهرتون میتونه بهشون بگه یه آشنا پیدا کرده که میخواد ...

اتفاقا مامانم همینم میگه ، میگه به بهانه سند باید بگیره قولنامه رو 

فکر کن الان خونه مارو ۳۰ تومن رهن گرفته نمی‌دونم چقدر اجاره 

بعد ما بخوایم بفروشیم مطمئنم پول رهن رو پس نمیده بهمون ور میذاره برای خودش

خدایا شکرت واسه همه چیز 
استارتر چقدر زندگیامون شبیه همه منم 4 ساله با خودم دارم کلنجار میرم و نتونستم با خودم کنار بیام شو ...

آدم احساس شکست و بی عرضگی و سرخوردکی میکنه 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
آدم احساس شکست و بی عرضگی و سرخوردکی میکنه 

آخ گفتی😔

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
من ی خواهر شوهر دارم وضع مالیشون توپه بخاطر اینک شوهره خرج مادرشو نده تند تند وسایل خونشو عوض میکنه ...

آره دوست منم این مشکل رو داشت باروانشناس حرف زد بهش گفت خرج خودتو بچهرو کامل انجام بده اگر گفت ندارم شکایتتو بکن . گفت تو خرجی که داری رو ازش بخواه .