2733
2734
عنوان

همتون بیاین واقعا ک😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 44 پست

مبارکه منم دی ماهیم🍰🧁🥧🍧🍨🍩🍪🎂☕🎊🧨🎈🎉🎀🎁

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
به به فاطی تُرک خودممممم قربونت برم عزیزم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍❤💗💖💕💙💜💔

دوت بگردم ک انقدر ماهی🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎑🎉

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه منم دی ماهیم🍰🧁🥧🍧🍨🍩🍪🎂☕🎊🧨🎈🎉🎀🎁

ای جاااان دلممم پیشاپیش تولدت مبارک 😘😍😍😍

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜
2731
ای جاااان دلممم پیشاپیش تولدت مبارک 😘😍😍😍

ممنون عزیزم❤🧡💛💚💙💜💖💋💋💋

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
من یه دور بیشتر عشقی فدااا❤💛💜😘

😍😍😍😍😘😘😘😘😘❤❤❤❤

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

تولدت مبارک❤❤❤صد سال به این سالها🥳🥳منم ۱۶ تولدم بود🧡🧡💛

یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست؛🖼 برای داشتنش باید وضوی باران گرفت؛🌧🧡🧡وبرمحراب رویش سجاده ای از گلبرگ یاس گسترد؛💗💗💐🌸🌺🌹وبه نام عشق شبنم وار بر عطر او سجده کرد؛🌟🌟🌟🌟⭐وهزاران هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود؛🌹🌹🌹🌹🌺او اجابت می کند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب را؛🦋🦋🦋 وتنهایک زن می داند آیین دوست داشتن را......و آنقدر زیبا هدیه می کند این عشق را که سیراب شوی....که او سردار عشق است.............❤❤❤❤👸👸وبهشت کمترین سرزمین اوست .......❤🧡💛💚💙💜🤎
2738
تولدت مبارک❤❤❤صد سال به این سالها🥳🥳منم ۱۶ تولدم بود🧡🧡💛

فداتم 😘😍 ای جانم بزا منم بهت تبریک بگم تولدت مبارک عزیزم💖💗💛💙❤💞💜

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜
فداتم 😘😍 ای جانم بزا منم بهت تبریک بگم تولدت مبارک عزیزم💖💗💛💙❤💞💜

مرسی گلم😍😘😘

یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست؛🖼 برای داشتنش باید وضوی باران گرفت؛🌧🧡🧡وبرمحراب رویش سجاده ای از گلبرگ یاس گسترد؛💗💗💐🌸🌺🌹وبه نام عشق شبنم وار بر عطر او سجده کرد؛🌟🌟🌟🌟⭐وهزاران هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود؛🌹🌹🌹🌹🌺او اجابت می کند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب را؛🦋🦋🦋 وتنهایک زن می داند آیین دوست داشتن را......و آنقدر زیبا هدیه می کند این عشق را که سیراب شوی....که او سردار عشق است.............❤❤❤❤👸👸وبهشت کمترین سرزمین اوست .......❤🧡💛💚💙💜🤎
2706