2733
2734

وای عزیزم من شمارو یادمه❤️ تبریک که باردار شدی ایشالا سلامت بغلش کنی! منم هفته شیشم از امروز سمت چپم تیر میکشه ولی رفتم سونو خارج رحمی نبود نرمالم بود! منم بعد یه سقط هفته ۱۵ باردار شدم الهی هردومون به سلامت بغلشون بگیریم❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی چند دفعه درد میگیره

من وقتی یهویی بلند میشم تیر میکشه انگار زیر دلم منقبض میشه 

درد تخمدانی اصلا ندارم 

ولی زیادم سر پام کار میکنم انگار دارم پریود میشم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
خیلی کمتر از درد پری

پس طبیعیه وروجک داره برای خودش جا باز میکنه اصلا نگران نباش اما حتما به دکترت هم بگو 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2728
وای عزیزم من شمارو یادمه❤️ تبریک که باردار شدی ایشالا سلامت بغلش کنی! منم هفته شیشم از امروز سمت چپم ...

عزیزم 

الهی که اینبار سالم و صالح به وقتش بغلش کنی

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2738
عزیزم بتا چند بود؟چند روز بعد تاخیر آز دادی؟

راستی بتا شما چند بود با چند روز تاخیر ؟

با دو روز تاخیر 85 شما چطور؟

من بعد ۹ روز رفتم آزمایش ۸۱۱ بود

عزیزم بتا چند بود؟چند روز بعد تاخیر آز دادی؟

من ماه قبل دوبار خونریزی افتادم عزیزم که دکتر گفت موعدم میشه ۲۰ م

تقریبا ۶ روز قبل موعد بتام ۲۲۴ بود

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
وای عزیزم من شمارو یادمه❤️ تبریک که باردار شدی ایشالا سلامت بغلش کنی! منم هفته شیشم از امروز سمت چپم ...

چرا هفته۱۵سقط داشتی؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪