2752
2734
عنوان

چکار کنم دسپختم خوب بشه خیلی از این موضوع غصه میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 3288 بازدید | 53 پست
ای جونم صباااااااا....راس میگی همشهری من هستی؟خوشوقتم از آشناییت......مامان بزرگت کجای شاهرود میشینن؟؟

بنیتا جون مرسی از این دستورای غذایی که گذاشتی یادم باشه آخریش رو بخونم.....و درست کنم

من غذای من در آوردی زیاااد درست میکنم ههههههههه

من برم میخوام برم جایی بوووووووووووووس التماس دعا......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صبا جون اگر دوست داشتی منو ادد بکن.......بیشتر با هم دوست شیم

البته اد کردن برای عموم آزاد است.......(چشمک)بووووووووووووووووووس فراوان تففففففف مالی برای همگییی

امیدوارم بازم ببینم همه تون رو توی سایت....

tamanavakili........یعنی تمنا وکیلی هههههههههههه
سلام من فقط یه بار سوپ شیر درست کردم خوب نشد مزه اش خوب نبود ولی خونه یکی از اقوام درست کرده بودن به عنوان پیش غذا اینقدر خوش مزه بود که دوتا بشقاب خوردم ودیگه نتونستم غذا بخورم فکر کنم توش خامه هم کرده بود از مزه اش معلوم بود هم خوب جاافتاده هم اینکه باکم آبی پخته بود
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
به نظر من سی دی سر آشپزو تهیه کن که می تونی توش مقدار مصرف مواد رو با توجه به تعداد نفرات خودش تغییر میده سبد خرید داره برنامه پخت و پز روزانه داره - کالری - ویتامین غذا هارو داره - سفره آرایی - و.... که مقدار مواد مصرفیت دستت بیاد ودقت کن این دفعه سر این غذا این کارو کردی بد شد دفعهدیگه نکنی بعد برو مامی سایت و تجربه های بچه هارو در مورد غذا نوشته هر غذایی که می خوای هم از رو سی دی هم مامی سایت چک کن ایراد کارتو پیداکن
من 8 ماهه ازدواج کردم بلد نبودم نیمرو درست کنم ولی الان دست پخنم به حدی خوب شده که شوهرم اکثر غذا های مادرشو نمی پسنده در ضمن اگه سوالی خواصی داشتی از یه نفر که آشپزیشو قبول داری بپرس بهش بگو هر وقت سوالی داشتم زنگ میزنم
در ضمن آشپزی عشق می خواد نه اینکه فقط سمبل بشه با عشق خوب می شه و سر فرصت
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا