2733
2734
عنوان

برای بچه سوم چکار کنم ...................نظرت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22070 بازدید | 281 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزان گاهی ما عقیده ای داریم که فکر میکنیم کاملا صحیح است و هر کی خلافشو بگه اشتباه میکنه اما در واقع نظر همه محترمه اما من از یک تجربه بگم منم اوایل میگفتم یه بچه بسه نهایت نهایت دو تا اما وقتی دو سه نفر از دوروبریهام رو دیدم که با اوردن یه بچه دیگه بیخیال شدن و الان که سنشون بالاتر رفته کاملا پشیمون شدن از کارشون به این نتیجه رسیدم که هر چیزی بهایی دارد اگه بچه نیاریم و یا به یکی قناعت کنیم و بیشتر به فکر رفاه وازادی خودمون باشیم بهاشو تو پیری باید بپردازیم
....... و از رحمت خداوند ناامید نباشید همانا هیچکس جز کافران از رحمت خدا ناامید نیست
ما پیش یه خانوم آرایشگری میریم که همسن مامانمه و دو تا پسر بزرگ داره. چن روز پیشا بهش گفتم من توی شما آینده خودمو می بینم. شما راضی هستی؟
بهم گفت: پس بذار یه چیزی بهت بگم که تا حالا به کسی نگفتم. من همیشه حسرت دختر به دلم مونده و همیشه میگم کاش میشد زندگی رو برگردوند عقب. اگه شرایطشو داری حتما" بیار. نهایتش اینه که حسرت به دل نمی مونی
خاله خودم 2 تا بچه داره و همیشه مامان منو سرزنش میکرد که تو چرا 5 تا داری؟ کی میخوای به خودت برسی پس؟....
الان که سنش رفته بالا به مامانم میگه خوش به حالت، هیچوقت تنها نمی مونی. کاش منم اقلا" یکی دیگه آورده بودم
مامان بابای من الان یا با این بچشون میرن سفر یا با اون یکی بازار و.... همیشه هواشو نو داریم. البته 5 تا دیگه واسه الان یه کمی زیاده. و گاهی باعث دردسر میشه. همون 3 تا بنظرم خیلی عالیه
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
ببینید من اگه یه خونه بزرگ ویلایی چند صد متری و پول زیاد و پرستار بچه و کلفت و نوکر داشتم ( ) حاضر بودم 4 بار حاملگی و زایمان رو تحمل کنم. اما الان بیشتر از دو تا نمیتونم. همین دو تا رو هم نمیدونم میتونم به سرانجام برسونم و راضی نگهشون دارم یا نه!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
درسته عزیزم هر کس بر اساس شرایط و توانایی های خودش باید تصمیم بگیره
نباید کسی رو که حوصله بچه رو نداره یا به هر دلیلی بچه دوس نداره مجبور کرد که بچه خوبه و .... و همین طور هم نباید کسی رو که عاشق بچه ست کم فکر تلقی کرد
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
مامان خانم منم با سه تا موافقم آخه من و خواهرم فقط دو تا بچه ایم و همیشه می گیم کاش سه تا بچه بودیم
اما به شرطی که مادر توانش رو داشته باشه مثلا من زود از کوره در میرم و نمی تونم شیطونی ها و فضولی های بچه رو تحمل کنم به همین خاطر فکر نکنم بتونم بیشتر از دو تا بیارم .
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه