2733
2734
عنوان

عکس ازچیدمان خونه هامون 3(انسیه مامان امیرعلی)

| مشاهده متن کامل بحث + 414466 بازدید | 2636 پست
نمیدونم خیلی دودلم رنگه کابینتا هم سفید قهویی باشه،به نظرت خوبه؟ از سمته داخل آشپزخونه پس درب بزاره براش؟
باز باران! باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه خانه ام کو ؟؟؟ خانه ات کو ؟؟؟ آن دل دیوانه ات کو ؟؟؟ روزهای کودکی کو ؟؟؟ فصل خوب سادگی کو ؟؟؟ یادت آید روز باران گردش یک روز دیرین پس چه شد دیگر ؟ کجا رفت خاطرات خوب و رنگین ؟؟؟ در پس آن کوی بن بست در دل تو آرزو هست ؟؟؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غم های امروز یاد باران رفته از یاد آرزوها رفته بر باد بــاز بــــاران بــاز بــــاران می خورد بر بام خانه بی ترانه بی بهانه شایدم گم کرده خانه ....
سوپریم قرارشده دربیاره،یه سرتاپایی که دره آشپزخونه میفته سوپری کنمش؟ https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fbayanbox.ir%2Fid%2F5343910863892239574%3Fpreview&imgrefurl=http%3A%2F%2Fbehnam-arshadi.blog.ir%2Fpage%2FPhoto%2520Gallery%2520Kitchen%2520Cabinets&docid=exNWih5CIr0QZM&tbnid=0HphbsGm1YakNM%3A&w=330&h=230&ved=0ahUKEwi-yObW76zOAhXqA5oKHRcEBao4yAEQMwhUKFIwUg&iact=mrc&uact=8&biw=1280&bih=667
باز باران! باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه خانه ام کو ؟؟؟ خانه ات کو ؟؟؟ آن دل دیوانه ات کو ؟؟؟ روزهای کودکی کو ؟؟؟ فصل خوب سادگی کو ؟؟؟ یادت آید روز باران گردش یک روز دیرین پس چه شد دیگر ؟ کجا رفت خاطرات خوب و رنگین ؟؟؟ در پس آن کوی بن بست در دل تو آرزو هست ؟؟؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غم های امروز یاد باران رفته از یاد آرزوها رفته بر باد بــاز بــــاران بــاز بــــاران می خورد بر بام خانه بی ترانه بی بهانه شایدم گم کرده خانه ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عینه عکسه به دره پهن؟زشته عایا؟
مهیان رنگ قالب خونت چیه؟؟؟ وسایل بزرگت چه رنگیه؟؟ یخچال و ماشین و.. چون میگی آشپزخونه کوچیکه بهتره از رنگ روشن بیشتری استفاده بکنی من خودم به شخصههه از کرم قهوه ای زیاد خوشم نمیاد بجاش بژ و خاکستری دوست دارم چون وسایل من بیشتر نقره ای هست البته این یه نظر شخصیه آره از طرف داخل آشپز خونه یه در برا اون کابینت سرتاپایت بزار برا سوپرم می تونی از دربهای شیشه ای زیبا استفاده بکنی البته به شرطی که در کابینت بالای سینک ظرفشویی رو هم از همون شیشه بکنی به نظرم قشنگ بشه اپن در میاری یا نه؟؟؟؟
خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2731
داخل باکسات هالوژن بزار و اگه عرض اون کابینتت زیاده یعنی عمقش خوبه از طرف داخل آشپزخونه بگو برات در بزاره و یه جورایی مثل کابینت طبقه ای باشه مثل طاقچه نمی دونم منظورمو فهمیدی یا نه؟؟ شایدم این مدل که گفتم خوشت نیاد بهر حال یه پیشنهاده درشم یه جورایی درست کنه که با یه نگاه نشه فهمید در داره یعنی یه جوری در مخفی باشه
خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
سلام خسته نباشین میخوام عکس بزارم راهشو بلدم سایتشو بلدم ولی اندازشو نمیدونم واینکه تصویرم برعکس میفته
اولین قانون موفقیت تمرکز است یعنی جهت دادن تمام انرژی ها به سمت یک نقطه وسپس حرکت مستقیم به سمت ان نقطه بدون نگاه کردن به چپ یا راست
2740
سلام دوستان یه سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟ داریم خونمون رو خودمون رنگ میکنیم رنگ کرم هست ولی یه تناژ زرد هم داره یعنی خیلی کم به زردی میزنه حالا دیوار پشت تلوزیون رو میخوام یه رنگ تیره تر بزنیم ولی نمیدونیم چه رنگی خودمون نظرمون رو قهوه ای یا ابی تیره هست نظر شما چیه