2737
2739
عنوان

دختران فراری در خبر بیست و سی امشب ...

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 26 پست
من یه لحظه دلم ازخداگرفت.گفتم خدایا این همه ادمهای باابرو ازت بچه میخوان نمیدی بهشون.اونوقت چه حکمتیه اخه که به اینابچه میدی؟اخه گناه اون بچه چیه؟اخه خدایاچرا اینکارو میکنی؟هاااا؟چراااا
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندروز پیش خبری مبنی بر دستگیری زنان معتاد و کارتون خواب در خبرگزاریهای مختلف درج شد که خیلی دردناک بود.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
در اصفهان تعداد نوزادان سرراهی درصد بسیار بالایی افزایش پیدا کرده. دقیقا اوضاع مملکت همینقدر خرابه بعد یه عده دارن با خوشحالی از حلول بهمن ماه بالانس میزنن
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2740
فقط نکات منفی رو نبینید الان مثلا پلیس خانم اسکی سوار در ارتفاعات مستقر شده تا از بروز هرگونه جرایم اخلاقی و اجتماعی جلوگیری کنه
درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است