2752
2734
گفتن دختره ولی کلا علائم پسر و دارم  من یه دختر دارم و دوست دارم یه پسر سالم و صالح ام خدا نصی ...

دکتر من میگه اگه توماه اول یا دوم یه دفعه هوس شیرینی بکنی بچه پسره .فقط ماه اول دوم .بعدش نه.

به من گفت پسره من هی گفتم نه دختره .شکمم میخارید جوش زده بود مامانم طبق نظر قدیمی ها باز میگفت پسره هی من میگفتم نه بابا دختره.

رفتم غربالگری اول گفت دختره همه چیشو نگاه کرد بعدش گفت مثانه جنین نمی تونم دقیق ببینم پاشو راه برو بچه تکون بخوره جهتش عوض بشه.

دوباره سونو کرد یه هو گفت وای این پسره .گفتم شوخی نکن الان گفتی دختره .بهم نشون داد .لنگ پاچشو قشنگ باز کرده بود معلوم بود پسره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر من میگه اگه توماه اول یا دوم یه دفعه هوس شیرینی بکنی بچه پسره .فقط ماه اول دوم .بعدش نه. به من ...

من جفتم پایینه و قدامی 

بچه ها خیلی درد دارم میکشم، شبانه روز درد پریود دارم 

واقعا نمیدونم چیکار کنم

من جفتم پایینه و قدامی  بچه ها خیلی درد دارم میکشم، شبانه روز درد پریود دارم  واقعا نمید ...

من جفتمو بچه وسط جاشونم خوبه ولی من سمت راست درد های بدی دارم مثل پریودی .دکتر میگه اونجا فیبروم دارم برای همون درد میکنه باید تحمل کنی .شما فیبروم نداری؟

من جفتمو بچه وسط جاشونم خوبه ولی من سمت راست درد های بدی دارم مثل پریودی .دکتر میگه اونجا فیبروم دار ...

منم سمت راستم خیلی درد میگیره ولی توی سونو چیزی نبود 

یعنی اگر فیبروم داشتم دکتر باید میگفت 

خطرناکه فیبروم ؟؟

منم سمت راستم خیلی درد میگیره ولی توی سونو چیزی نبود  یعنی اگر فیبروم داشتم دکتر باید میگفت&nb ...

نه اصلا خطر نداره فقط زمانی رحم شروع به بزرگ شدن میکنه جای که فیبروم هست درد میگیره .چیز خاصی نیست یه چیزی مثل زگیل که رو پوست میزنه اینم یه زائده داخل رحم هست همین .