2737
2734
عنوان

💚 شروع سوره الرحمن ازفردا۴دی ۹۹💚دوستانی ک تگ میشن بیان🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 268 پست

تمامی روزا رو خوندم تا الان فقط اینجا ننوشته بودم فردا هم ک روز آخره ان شا ا... حوائج همه ختم به خیر شه

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ختم روزآخر به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان وعاقبت بخیری و حاجات قلبیه زری خانم والینا خانم💚

التماس دعا 💚🙏

اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
عزیزم اگه چله سوره حشر رو ورداشتین بمنم خبر بدین ممنون

سلام گلی

فعلا چله‌دعای معراج رو برمیداریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

سلام خدمت همراهان عزیز

کمال تشکررو دارم از عزیزانی که تاپایان چله مارو همراهی کردن اجرتون باامام زمان💚

دوستان چله ی بعدی دعای معراج هست ک‌فضیلت بسیارزیادی داره،هرکسی‌مایل بود همراهیمون کنه بگه که من یادداشت کنم💚

درپناه حق🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

سلام ظهرتون بخیر دوستای گلم ختم امروز هم به نیت شماره 40 زری خانم  خونده شد حاجت رواشی عزیزم التماس دعا. و همچنین تشکر ویژه دارم از استاتر عزیز بانی ختم @00salvia    انشالله خیر دنیاو آخرت نصیبت بشه و حاجت روایی همه دوستان عزیزم انشالله. 

سلام ظهرتون بخیر دوستای گلم ختم امروز هم به نیت شماره 40 زری خانم  خونده شد حاجت رواشی عزیزم ال ...

ان شاءالله ک حاجت روا بشی عزیزم 💚 ممنونم ک تاپایان همراهیمون کردی🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو بنویسین دعای معراج عزیزم  لطفا

باشه عزیزم ،اسمت چی بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40