2752
2734
عنوان

خانمهایی که طلاق گرفتن میشه یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4339 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خونه ماشین وسیله کسب و کار جز مستثنیات دینه و نمیتونی توقیف کنی عزیزم

فقط حساب بانکی میتونی توقیف کنی
اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
درصورتی میتونی خونه رو توقیف کنی که ارزش اون خونه بیشتر از مهریت باشه یا ارزشش انقدر باشه که نصف مهریتو ازش برداری و واسه شوهرت انقدری بمونه که بتونه باهاش یه خونه در حد خودش تهیه کنه!

متاسفم واسه سییستم قضاییمون چون خیلی مشکل داره و همش به نفع مرده

برای عدم تمکین شوهرت فقط میخات نفقه بهت تعلق نگیریه به درک نفقه اش بخوره تو سرش تمکین نکن

اگه شاهد داری میتونی ثابت کنی عدم تمکین رو رد کنی !

منم شوهرم بیرونم کرد و کلید خونمو گرفت ازم و الزام به تمکینی که گرفته رفته شاهد دروغی جمع کرده امضا گرفته!

باز خدای منم بزرگه انقدر ازش نامه دادگاهی دارم که در رو من قفل بوده که دیگه نیازی به شاهد ندارم

اگه شوهرت بیرونت کرده یه راه داری

میتونی وقتی شوهرت مطمئنی خونه نیست بری دم خونه زنگ بزنی اگه باز نکرد زنگ بزن 110 بیاد صورت جلسه کنه که در روی تو قفل بوده بعد میشه مدرک علیه اش تو دادگاه تمکین
یلدا

1392/7/21 5:14 ب.ظ

نه اون فکر نکنم طلاق بده ولی من مدارک پزشکی شوهرم که بچه دار نمیشه بردم پیش وکیل با مدرکی که به جرم ضرب و شتم ازش شکایت کرده بودم گفت به راحتی میشه طلاق گرفت گفت طلاقتو یک طرفه درخواست میکنم
====
با این مدرکایی که داری به راحتی میتونی طلاق بگیری