2733
2734
من خونم جداست جواب تلفنشو نمیدم به همه زنگ میزنه ببینه کجام

یعنی تو ی ساختمون نیستید ؟

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
چی بگم ،منم با مادر شوهرم تو ی ساختمونیم ،هیچیز مثل مستقل بودن نیست

بابا منم ۲ سالیه خونه مادرشوهرمم اذیت که میکنن ولی از اول عادتشون دادم مثل غریبه باشه البته خدایی خودشونم درک میکنن ساعت ۱۰ و اینا برن

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا منم ۲ سالیه خونه مادرشوهرمم اذیت که میکنن ولی از اول عادتشون دادم مثل غریبه باشه البته خدایی خو ...

اگه اشکالی نداره میشه بدونم رفت و آمدتون چقدره یعنی در هفته میری یا مثلا مادر شوهرت چقدری ی بار میاد خونتون و همینطور بچه هات خودشون میرن خونه مادر بزرگشون؟

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
اگه اشکالی نداره میشه بدونم رفت و آمدتون چقدره یعنی در هفته میری یا مثلا مادر شوهرت چقدری ی بار میاد ...

هروقت خواهرشوهرام میان منم میرم خونش. مادرشوهرم پارسال فوت کرد ولی هروقت حالش بد بود یا میومد یا صدام میکرد منو همسرم بچه آخریم اختلاف سنمون زیاده گاهی ام تنها بود یا من تنها بودم میومد. شبا همسر که بود اگه میومد ساعت ۱۰ میرفت میگفت خسته اس شوهرم میخواید بخوابید. از اول هرجور عادت بدی همون میشه

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2728
هروقت خواهرشوهرام میان منم میرم خونش. مادرشوهرم پارسال فوت کرد ولی هروقت حالش بد بود یا میومد یا صدا ...

خدا بیامرزتش،موفق باشی عزیزم😘😍

بابا منم ۲ سالیه خونه مادرشوهرمم اذیت که میکنن ولی از اول عادتشون دادم مثل غریبه باشه البته خدایی خو ...

من در سال شاید دو بار برم خونشون اونم اگه دعوت کنن

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   
2740
اونم ناراحته

پس اول غیر مستقیم بگید میخوایم تنها باشیم اگه بازم نفهمید مستقیم بگین البته با احترام که همسرت ناراحت نشه

من در سال شاید دو بار برم خونشون اونم اگه دعوت کنن

نه خدایی فرهنگشون با اینکه قدیمی ان ولی نسبت به یه سریا که دیدم یا شنیدم بالاس هروقت بچه هاش برن خونشون ماهم میریم

نه خدایی فرهنگشون با اینکه قدیمی ان ولی نسبت به یه سریا که دیدم یا شنیدم بالاس هروقت بچه هاش برن خون ...

اینجوری احترام خودشونم حفظ میشه 

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن