2752
2734
شما کرونا شدید گرفته بودین یا خفیف؟

شب اول با گوش درد شدید از خواب بیدار شدم هردو گوشم وحشتناک درد میکرد سرکه سیب باپنبه تو گوشم گذاشتم  صبح بدنم کوفته بود و سینوس هام درد میکرد سردرد  وخستگی شدید داشتم ولی فک کنم نسبت به بقیه ضعیف گرفتیم. آخه پسرم با مشکل گوارشی شروع شد  وسردردهای شدید داشت و۳روز نتونست غذابخوره   پسرم از من شدید تر بود  ولی به بستری تو بیمارستان نکشید و نمی‌دونم شدیدش چطوره ؟؟؟فک کنم اونایی که به ریه میرسه رو شدید میگن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی من ۱/۹ بودم آنتی بادیم کمه؟😫

آزمایش شوهرم رو به دکتر نشون دادم گفت برا بقیه حداکثر  ۶یا۷ هست برا شوهرت خیلی بالاس.  البته دیروز ۵دقیقه رفت کوچه اومد بالا عطسه زیاد وابریزش  و بی حالیش شروع شد دوباره تو اتاق قرنطینش کردیم   این کرونا لعنتی معلوم نیس چیه ......

پیاده روی بهترین ورزشه،کار تو باغ هم از ورزشای دیگه سختتره شما هم باهاشون برو باغ هوای سالم خیلی خوب ...

بچه هام دانشگاه میر ن ویا سر کار میرن نمیشه زیاد تنهاشون بزارم   خودم خیلی باغ رود دوست دارم   ولی کم اونجا میرم اونجا هم نت نداره که بچه ها بیان که به  درساشون برسن

شب اول با گوش درد شدید از خواب بیدار شدم هردو گوشم وحشتناک درد میکرد سرکه سیب باپنبه تو گوشم گذاشتم& ...

۸۵ درصد خفیف میگیرن من و پدرم خفیف گرفتیم ولی مادرم چون دیابت دارن یکم شدید گرفتن چند روز تب داشتن و سرفه های زیاد و حالت خلط دار داشتن سیتی اسکن ریه دادن ریشون درگیر شده بود ولی خداروشکر تو خونه خوب شدن ،خب کسایی که تب طولانی دارن و سرفه های شدید و اکسیژن خون پایین نشانه ی شدیدتر گر فتنشونه

آزمایش شوهرم رو به دکتر نشون دادم گفت برا بقیه حداکثر  ۶یا۷ هست برا شوهرت خیلی بالاس.  الب ...

ایشالا که یا چیزی نیست یا یه سرما خوردگی سادست و چیزی نیست نگران نباشید براشون ماهیچه درست کنید سوپ درست کنید که تقویت شن 

آزمایش شوهرم رو به دکتر نشون دادم گفت برا بقیه حداکثر  ۶یا۷ هست برا شوهرت خیلی بالاس.  الب ...

واقعن خیلی بده زندگیه همرو درگیر کرده من چون آنتی بادی داشتم رفتم دندانپزشکی دندونمو عصب کشی کردم اما بازم استرس دارم که نکنه از دندانپزشکی کرونا بگیرم و خانوادمو مریض کنم ،ایشالا زودتر واکسنش بیاد از وضعیت دربیاییم