2752
2734
عنوان

تنفس تند تند و صدادار در کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 10496 بازدید | 39 پست
سلام عزیزم من میخوام ازتون تشکر کنم. دیشب پسرم خوب نفس نمیکشید و مردد بودم ببرمش دکتر یا صبرکنم صبح ...

خواهش میکنم اگر پیام منو دیدین جواب بدین ببخشید بچه ی شما فقط همون یک بار اینجوری شد؟دیگه تکرار نشد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم اگر پیام منو دیدین جواب بدین ببخشید بچه ی شما فقط همون یک بار اینجوری شد؟دیگه تکرار نشد؟

سلام گلم چند بار اینجوری شده که تو بیمارستان بهم گفتن باید بچه رو پیش فوق تخصص آسم یا آلرژی کودکان ببرم و با دارو کنترل میشه.

اما من روش دیگه ای رو امتحان کردم. اینکه تا پسرم کوچکترین علایمی از سرماخوردگی داره، سوپ و دمنوش و دارو و بخور و روغن مالی بدن و هر چی بلدم انجام میدم که به مرحله سخت نفس کشیدن نرسه. در واقع وقتی دو سه روز از سرماخوردگیش میگذشت، اینطوری میشد که سعی کردم این اتفاق نیفته

بخور گرم تو فضای خونه و باز گذاشتن پنجره که هوای آزاد تو خونه جریان پیدا کنه هم روش خوبی هست

2731
سلام گلم چند بار اینجوری شده که تو بیمارستان بهم گفتن باید بچه رو پیش فوق تخصص آسم یا آلرژی کودکان ب ...

الان بچتون چند سالشه؟چتد سالگی اینطور شد؟من کل فوق تخصص های آسم و الرژی رو بردم ولی هنوز گاهی انطور میشه چه دارو و دمنوش هایی بهش میدین؟چه روغنی به بدنش میزنین؟پسر منم سه چهار روز لعد از شروع بیماریش اینموری میشه الان شما تونستین با دمنوش ها کنترل کنید کامل؟اومن موقع که تنفسش تند میشه بی حال هم میشه؟

الان بچتون چند سالشه؟چتد سالگی اینطور شد؟من کل فوق تخصص های آسم و الرژی رو بردم ولی هنوز گاهی انطور ...

پسرم نه سالش هست. تقریبا سه چهار یال هست که اینطور شده.

من با روغن زیتون بدنش رو روغن مالی میکنم. روغن سیاهدونه هم خوبِ. روغن مالی باعث میشه خون تو بدن بیشتر جریان پیدا کنه و در سرعت بهبودی موثرِ. اولش هم که تب میکنه شیاف استامینوفن یا شربتش رو میدم و تن شویه میکنم با دستمال خیس. یعنی روی پشونی و زیر بغل و پیشونی رو پارچه خیس میذارم.

بعد هم دمنوش بهش میدم. از این داروهای گیاهی هر کدوم پنجاه گرم گرفتم و با هم ترکیب کردم و یکی دو قاشق غذاخوری این جور مواقع دم میکنم و با عسل یا نبات شیرین میکنم و مجبورش میکنم بخوره. برگ آویشن، پونه، عناب، سه پستان، چهارگل، ختمی، بنفشه، ناخنک داروهاش هستن.

به دونه هم برای التهاب گلو عالیِ. چند تا دونه با آب تو قوری میذارم میجوشه. یه پودر گیاهی هم به اسم روتارین هست. گاهی اونم میگیرم یه بسته داخل آبجوش میریزم. غلیظ و ژله ای میشه. چهارتخم هم موثر هست. اونم تو آبجوش میریزم ژله ای و لعاب دار میشه.

پسرم نه سالش هست. تقریبا سه چهار یال هست که اینطور شده. من با روغن زیتون بدنش رو روغن مالی میکنم. ر ...

و یک راه حل عالی که دوستم از پزشک طب سنتی شنیده و پسر من دوست نداره اما امیدوارم پسر شما دوست داشته باشه و موثر باشه.

چهل روز ناشتا آب لیمو ترش از این لیمو کوچیک ها رو بگیرین(لحظه مصرف لیمو رو ببرید) و با مقداری عسل به صورت شربت دربیارین. دوستم میگفت من انجام دادم دقیقا و دخترش این حالت هاش کاملا خوب شده

و یک راه حل عالی که دوستم از پزشک طب سنتی شنیده و پسر من دوست نداره اما امیدوارم پسر شما دوست داشته ...

ببخشید دختر دوستتون هم اکسیژنش میومده پایین و تنفسش تند و سخت میشد؟؟