2737
2734
عنوان

اومدم خبر بارداریمو بدم و خدافظی کنم باهاتون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 38 پست

خدا به همرات انشالله همیشه خوش باشی 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلی مبارک باشه یعنی سیزده روز پیش پریود شدی پس چقدر زود بارداریت رد تشخیص دادن احتمالا با وجود ...

اره لانه گیزینی بوده نه پریود فقطم ۲ روز طول کشید من نمیدونستم پریود نیست

اونو کسی ازم استقبال نکرد حس کردم دارم با دیوار میحرفم😁سلامت باشی عزیزم

حالا زن نگهبان شدی یا دوستش؟

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2731
اره لانه گیزینی بوده نه پریود فقطم ۲ روز طول کشید من نمیدونستم پریود نیست

منم اقدام کردم.۵روز بعد اقدام دو روز خونریزی کردم و تموم شد.فردای موعدم بی بی چک استفاده کردم،منفی بود.در حالی که سینه ام درد می کنه و بزرگ شده. دیگه واقعا نمی دونم باید چیکار کنم.دعا کن منم باردار باشم.

منم اقدام کردم.۵روز بعد اقدام دو روز خونریزی کردم و تموم شد.فردای موعدم بی بی چک استفاده کردم،منفی ب ...

ایشالا که هستی عزیزم❤باید ۷ روز از موعدت بگذره بعد بی بی چک بزنی البته من اصلا نزدم یعنی شک نداشتم 

حالا زن نگهبان شدی یا دوستش؟

بگم هیچکدوم باورت میشه؟؟؟یه روز که شاکی بودم جلوی دانشگاه این ۲ تام هی سربه سر من میذاشتن یه ماشین وایساد برام و سوار شدم و الان بچه اون و توی دلم دارم😂😍

بگم هیچکدوم باورت میشه؟؟؟یه روز که شاکی بودم جلوی دانشگاه این ۲ تام هی سربه سر من میذاشتن یه ماشین و ...

عزیزززززززمممممممممممم اوخی...

الهی همیشه خوش باشین و تنتون سالم...مراقب خودت باش... تو این وضعیت کرونا هم بمون تو خونه جایی نرو خطرناکه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2740