2737
2739

سلام عزیزان من تازه زایمان کردم ایشالا همه شما ها هم بسلامتی زایمان کنید و راحت بشید. بارداری من که خیلی سخت بود تو دوران بارداری تهوع و دیابت بارداری گرفتم ولی به من هم دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه رو معرفی کردند  الان اسم دکتر رو اینجا دیدم خیلی خوشحال شدم  کارشون عالیه عالی من رو نجات دادند از خطر دیابتی شدن اینقدرم دکتر مهربون و خوش اخلاقی هستند حتما توصیه میکنم برید. الانم اضافه وزن بارداری رو دارم با دکتر محمودی کم میکنم

منم کرجم در به در دنبال دکتر تغذیه واسه دوران بارداریم الکی هی دارم اضافه وزن پیدا میکنم.تو رو خدا ا ...

چون خودم رفتم و راضی بودم خانم بحری رو میتونم بهتون معرفی میکنم از این الکی دکترا نیست بری ی سری برگه بده دستت و بگه برو از رو همینا رژیم بگبر کارش خیلی خوب بود من سه ماهه 14 کیلو لاغر شدم اینم ادرس سایتشونه http://reshma.ir/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه خیلی ها ازشون تعریف میکنند . خودمم و چندتا از دوستام رفتیم مطبشون همگی ...

ایشون کارشناس تغذیه هستند و خودشون را در فضای مجازی پزشک و متخصص معرفی می‌کنند

فقط کافیه متن (حمید محمودی سازمان نظام پزشکی) را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت سازمان نظام پزشکی کشور بشید و آخرین مدرک تحصیلی ایشون را در  پروفایل رسمی اعضای سازمان نظام پزشکی ایران که مبتنی در داده‌های ثبت‌شده اعضاء در سازمان نظام پزشکی کشور است را ببینید که به وضوح آخرین مدرک تحصیلی حمید محمودی کارشناسی تغذیه قید شده

دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه خیلی ها ازشون تعریف میکنند . خودمم و چندتا از دوستام رفتیم مطبشون همگی ...

حمید محمودی کارشناس تغذیه در کرج هستند و خودشون را در فضای مجازی پزشک و متخصص معرفی می‌کنند

فقط کافیه متن (حمید محمودی سازمان نظام پزشکی) را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت سازمان نظام پزشکی کشور بشید و آخرین مدرک تحصیلی ایشون را در  پروفایل رسمی اعضای سازمان نظام پزشکی ایران که مبتنی در داده‌های ثبت‌شده اعضاء در سازمان نظام پزشکی کشور است را ببینید که به وضوح آخرین مدرک تحصیلی حمید محمودی کارشناسی تغذیه قید شده

لینک سازمان نظام پزشکی

https://membersearch.irimc.org/member/profile?id=c6d262e1-1902-4e02-9e35-37399810f479

2731

چی میگی عزیزم:-) دکتر محمودی را من کامل میشناسم . آره ایشان مدرک دکترا را از خارج از کشور فکر کنم یکی از کشورهای اروپا شرقی و مدرک پایه یا همان کارشناسی را از ایران دارند و این دانشجویان باید معادل کنند . نگران نباش من کل خانوادم برای دیابت و کنترل قند و وزن پیششون رفتند و مخصوصا مادرم ازشون خیلی نتیجه گرفتند خودمم دوران بارداری قند داشتم و زیر نظرشون بودم و دکتر زنانم چقدر از ایشان تعریف می‌کردند و توصیه داشتند