2733
2734
عنوان

اگه سرمایه میلیاردی داشتین چیکار میکردبن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه  و ماشینم رو بهتر می کردم  یه باغ که بشه توش کارگاهی راه انداخت می گرفتم  و یه مرغداری کوچیک می زدم 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

من کارآفرینی میکردم

یا سرمایه گذاری میکردم تا بیشتر بشه و بعد بخشی از سودمو خرج کارای خیر میکردم

اینطوری کار خیرمم موقتی نیست و میتونم حتی خودم پولمو مدیریت کنم که چه جوری خرج شه برای خیریه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2731

برند ثبت میکردم (کارافرین)

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

سرمایه گذاری میکردم و از سود حاصل کار خیر هم میکردم. هیچ وقت سرمایه به این زیادی به هیچ خیریه و بهزیستی و کمیته امدادی اهدانکن. باهاش یا سرمایه گذاری کن یا کار تولید کن برای نیازمندان .چون خود اونها با پولت سرمایه گذاری میکنن و از سودش کمک میکنن وقتی خودت میتونی اینکارو بکنی چرا غریبه.

2738