2737
2734
چیکار کنم شیر خشکی نشه؟؟ 

اگه شیر خودت خوب باشه نیازی نمیشه، منم اولش خیلی سعی کردم ولی شیرم کم بود بچه مدام گرسنه بود و از گرسنگی نمیخوابید، قطره شیر افزا بخور، عرق والان( آنلاین میتونی بخری)، خوراکیهای مقوی و از همه مهمتر خواب خوب هست، هر چی بهتر بتونی بخوابی شیرت هم زیادتر میشه، من چون خواب ورستی نداشتم شیرم هم کم بود

... و من به تو ایمان دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی سخته ماهای اول.دختر منم تا دوماه شبا نخابیدم یعنی من اون دوماه پیر شدما.ولی الان خداروشکر شب تا ...

عزیزم یعنی برا شیر هم پا نمیشه ؟دختر من یازده ماهشه هر دوساعتی یه بار پا میشه

من الان شب تا صبح خیلی انرژی دارم اما از ساعت 6 میخوابم تا 3 بعد ازظهر 

مهم اینه که بخوابی ولی سعی کن یه جوری شب رو بخوابی، خیلی با کیفیت تر از خواب روز هست، به علاوه عده ای معتقدن خواب بچه هم اون وقت همینجوری میشه، سب بیدار و روز خواب

... و من به تو ایمان دارم...
2738
مهم اینه که بخوابی ولی سعی کن یه جوری شب رو بخوابی، خیلی با کیفیت تر از خواب روز هست، به علاوه عده ا ...

دست خودم نیست.... مثلا شبا میخوابم کمر درد میشم پهلو درد ولی صبحا میخوام این مشکل ندارم.... اینقدر انرژی دارم انگار الان از کوه اومدم

پسر من یک سالشه عزیزم

ای جانم 

خدا حفظش کنه

عزیزم از کی غذای سفره بهش دادین؟؟

من رفتم پیش دکتر گفت نون نده تا یکسال

من همش فرنی و شیر برنج و جودوسر و بلغور و اینا...

و میوه هم که الان سیب و موز هست، مرکبات نمیشه

ای جانم  خدا حفظش کنه عزیزم از کی غذای سفره بهش دادین؟؟ من رفتم پیش دکتر گفت نون نده تا یکسا ...

من از ۱۱ ماهگی غذای سفره میدم‌....نون نمیدم البته .....مثلا آبگوشت کوبیدشو میدم...برنج و خورشت میدم....ماست میدم....ماکارونی میدم...مرغ و گوشت میدم بهش....خیلی چیزا میدم....میوه هم الان بهش آب پرتقال میدم‌....انبه و سیب و موز و لیموشیرین