2733
2739
عنوان

وای ازاین همسایه ....😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا تو راه پله کفش نباید باشه جلوی در، چه برسه به پخش و پلا بودن

شما لازم نیست کسی رو قانع کنی هیچوقت، چه همسایه چه دوست چه فامیل، یه بار بگو بچه ها بودن، اگه باور نکرد خیلی خونسرد بگو من با شما تعارف ندارم و از دروغم بدم میاد دلیل نداره بخوام بهتون دروغ بگم هرطوز راحتین فکر کنین 

2728

حالا چه گیری بوده که بگه مثلاً شما دنبال بازی میکردین

حالا گیریم دنبال بازی کنین بچش یعنی انقدر فکرش خرابه که چشم و کوشش باز شه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2740
یه دزد خبر کن کفشاشونو ببره

😂😂😐

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
چون کفشاشون تو دست و پاس

وقتی اونا انقدر بیشعورن که کفشو تو راه میزان شمام پا بزارید رد شید ... چیزی که عوض داره گله نداره

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
چجوری

بهش بگو شما خودت مایه ی مزاحمت دیگران هستی، یک جو ملاحظه نداری، اول رفتار خودتو درست کن بعد بیا با ما حرف بزن.بگو وضعیت کشور قرمزه اونوقت شما مهمون دعوت میکنی و مایه ی آلودگی ساختمان هستی. بگو اینجا محیط مسکونی هستش، بیابون که نیست یا جالیز که نیست ولوم صدای موسیقی رو اونم بد موقع بلند میکنی.

اگه با حرف درست نمیشن، مقابله به مثل کن.

یکی از دوستام با مقابله به مثل کردن همسایه عوضیشو فراری دادن.