2733
2734

والا بچه من که وضعش خیلی خرابه

دو ماه پیش گفتن بیاین حضوری امتحان ریاضی بدین از کرونا گرفتن منو باباش سؤ استفاده کرد زنگیدم گفتم ما کرونا داریم گفت طوری نیست نیاد بهش 20 دادن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آورین گلم موفق باشی 

ممنون ❤ولی فعلا موفق نیستم من تا امسال همه نمراتم ۲۰ یا ۱۹ بوده ایا به نظرتون عادی با این همه تلاش که میکنم تو کلاس انلاین  یکی از درسامو ۱۶ شدم😕🙄 

و پسر خالم این چیزا رو میبینه یبار بچه که بود داشتیم فیلم نگاه میکردیم باهم یهو جیغ زد گریه کرد همش ...

و اینکه اونروز دختر خالم میگفت خونه دختر عموش جن داره میگفت پسر دختر عموش از توی اتاق با ی حالتی که انگار دست کسی رو گرفته اومده بوده پیششون و هی با یکی حرف میده شعر می‌خوانده باهاش میرقصیده و این چیزا آخرش با همون حالت میره توی اتاقش هنوز دوسالشم نشده این پسره

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2731
و اینکه اونروز دختر خالم میگفت خونه دختر عموش جن داره میگفت پسر دختر عموش از توی اتاق با ی حالتی که ...

بعد اینا جیغ میزنن که بیاد بیرون دختر عموش هم میگه ما میدونیم یکی با پسرمون هست و داخل اتاقشه اما نمیخوایم حساسش کنیم تا بترسه و اذیت شه

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›