2737
2739
عنوان

یه اتفاقات بدی باااید می افتادن....

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 20 پست
میتونی باور کن یه زمانی بود که احساس مرگ داشتم ، هر لحظه مثل آدمی که دارن میبرنش به سمت دار بودم ح ...

عزیزم خوشحالم که امیدت روازدست ندادی،من الان خیلی شرایطم بده حس میکنم توی یه چاه هستم که هرگزبیرون نمیام فک منم توتاپیم دوتا مونده ب اخرم نوشتم شرایط بدمو.دیگ هیچ نایی ندارم

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
عزیزم خوشحالم که امیدت روازدست ندادی،من الان خیلی شرایطم بده حس میکنم توی یه چاه هستم که هرگزبیرون ن ...

دیدم 

شاید اگه بدونی من تو چه سیاه چاله ای بودم کلی به خودت امیدوار بشی

بسپار به خدا

دست و پا زدن من و تو بی فایده س

فقط خدا میتونه تو یه لحظه همه اینارو بشوره ببره

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم  شاید اگه بدونی من تو چه سیاه چاله ای بودم کلی به خودت امیدوار بشی بسپار به خدا دست و پ ...

نمیدونم خدا دلش میخواد بمن کمک کنه یانه،دیگه از رو زدن بهش خسته شدم چون تهش هیچی نمیشه.ازهمه چی خسته شدن دلم یه خواب طولانی میخواد فقط

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
نمیدونم خدا دلش میخواد بمن کمک کنه یانه،دیگه از رو زدن بهش خسته شدم چون تهش هیچی نمیشه.ازهمه چی خسته ...

میدونی شاید تو یه چیزی بخوای ولی خدا در یه حال بد اونو ازت بگیره

مطمئن باش اون چیز اصلا به درد تو نمیخورده

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731
دقیقا منم فکر شما رو دارم عزیزم ما اگه چنین گذشته ای نداشتیم الان تو زندگی انقد قوی نمیشدیم، اون ات ...