2733
2739
عنوان

به نظرتون کسی که خیلی ترسو و بزدله میتونه بره پرستاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 22 پست
اوففف وقتی گفتی هم یه جوری شدم .بخیه هم باید بزنی؟بعد تاحالا هیچکس جلوت مرده؟در کل به نظرت شغل خوبیه ...

مامان من چند ساله پرستاره و میگه واقعا به سختیاش نمی ارزه دردسر زیاد داره ولی خب اون دیگه عادت کرده

ازمونmbtiتوی گوگل بزن رایگانه نوشته که چه شغلایی به شخصیتت میخوره شاید اصلا پرستاری نباشه 

تو کدوم سایت برم هزارتا اورد برام

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من چند ساله پرستاره و میگه واقعا به سختیاش نمی ارزه دردسر زیاد داره ولی خب اون دیگه عادت کرده

ببخشید حقوقشون چنده

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
حقوق پرستارا چنده؟

خیلی متفاوتند

من با ارشد و ۱۰ سال سابقه ، پایه حقوق ۶ تومنه.

بستگی به سابقه، بیمارستان،بخش،میزان اضافه کاری و چیزهای دیگه داره

عروسک علی سابق هستم.از شهریور ۹۲ کاربر نینی سایت هستم.متاسفانه رمز عبورم رو گم کردم.
میتونههه همه اولش همینجورین همه مگه میشه یکی ذاتا به خون و زخم و جراحت علاقه داشته باشه بعدا انقد ...

باور کن من علاقه دارم 😐😐😐😐😐🙌⁦✌️⁩

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2740