2737
2734
عنوان

اینارو درست کردم واسه یلدا چطورههه😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 25 پست
مغازه دار پارسال جفتی 1000 میخرید 3500 تا 4 میفروخت

جفتی هزار دیگه خیلی ظلمه سودی نداره به من گفت دونه ای ۳۰۰۰ میگیره ۴۰۰۰ میفروشه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
خیلی اسونن من پارسال یاد گرفتم منتهی دل خوشی نداشتم و ندارم که برا خودمون درست کنم تو درست کن😍

ب کجا میفروشیشون؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب کجا میفروشیشون؟

مغازه های خرازی یا گیره و تل فروشی شهرتون یا ارایشیها همه میگیرن البته من همیشه میبرم برای یکی از اشناهامون که فروشگاه داره تاحالا بیرون ندادم ولی میدونم که میگیرن

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
مغازه های خرازی یا گیره و تل فروشی شهرتون یا ارایشیها همه میگیرن البته من همیشه میبرم برای یکی از اش ...

منم بلدم ولی نمیدونستم باید ببرم کجا بخرنشون

جفتی ۳ میفروشی؟یا دونه ای؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
خوب گفته، امانی؟!  یا همون لحظه تسویه میکنه؟!!

نه خودش همون لحظه تسویه میکنه میده من بهش میگم بزار باشن اگه کسی ازت خرید بعد تو پول بده میگه نه خوشم نمیاد.البته یکی دو بار هم تاج و اینا بردم اونا گرون میشدن نصفشو داد بهم نصف دیگشم چند وقت بعد داد  

منم بلدم ولی نمیدونستم باید ببرم کجا بخرنشون جفتی ۳ میفروشی؟یا دونه ای؟

من دونه ای.ولی از قیمت بقیه جاها خبر ندارم عزیزم من تاج ژله ای ببشتر درست میکنم میدونی کدومارو میگم 

من دونه ای.ولی از قیمت بقیه جاها خبر ندارم عزیزم من تاج ژله ای ببشتر درست میکنم میدونی کدومارو میگم& ...

چقد هنرمندی ماشالا 

آره میدونم منم همه رو بلدم

ولی رویه فروششو ندارم

مثلا میری مغازه چ میگی؟

2738
چقد هنرمندی ماشالا  آره میدونم منم همه رو بلدم ولی رویه فروششو ندارم مثلا میری مغازه چ میگی؟

ممنون عزیزم

اره میدونم چی میگی😂واقعیتش تاحالا برا غریبه ها نبردم نمیدونم من برا اونی که میبرم اشنامونه خودش میگه هروقت درست کردی بیار همه زود میخرنشون..ولی شما میتونی چند تا مغازه رو انتخاب کنی بهشون بگو من اگه درست کنم ازم میگیرین یا مثلا عکس نشونشون بده اگه قبول کردن درست کن براشون ببر.بلاخره اینهمه گیره و پنز و چیزایی که همه همیشه میخرن برا دخملاشونو مردم درست میکنن میفروشن به مغازه دارا

ممنون عزیزم اره میدونم چی میگی😂واقعیتش تاحالا برا غریبه ها نبردم نمیدونم من برا اونی که میبرم اشنا ...

آره راس میگی باید دلمو بزنم ب دریا

خیلی پول لازمم و کلی هنر بلدم ولی ازشون هیچ استفاده ای نمیکنم

حتی عروسک روسی ام بلدم 

کاش چند نمونه درست کنم ببرم ب مغازه ها نشون بدم 

آره راس میگی باید دلمو بزنم ب دریا خیلی پول لازمم و کلی هنر بلدم ولی ازشون هیچ استفاده ای نمیکنم ح ...

اره خوب کاری میکنی از هنرت استفاده کن😍😍