2737
2739
برای من سلنیوم پلاس نوشت دکتر شمامیخای به دکترت بگو شاید برای شمام تجویز کرد البته اثرات هاشیموتو رو ...

فداتشم ممنون حتما میگیرم مصرف میکنم  خیلی خیلی ممنونم بازم کمکتون انشاالله خدا همه جا همراهت و کمکتون کنه 🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکساعت بعد قرص صبحانه میل شود 

اها اینجوری که تایپ کردی من فکر کردم ... 

شما خیلی گمونم استرسی هستی درسته؟

چون خیلی استرس وارد میکنی... 

من عزیزم تیروییدم بالای ۵ بود هشت سال پیش ولی کاملا خونسرد بودم اصلا هم رژیم غذاییم رو تغیر ندادم جالبه که بدونی ویار من تو حاملگیم شلغم بود و مدام میخوردم... خدارو شکر هیچ مشکلی به جنینم وارد نشد سالم و خوشگل و باهوش ماشاا..

و اینکه نیم ساعت بعد صبحانه میل شود و لازم نیس یک ساعت بعد میل شود...😅😅

کوچولوی نازم با اومدنت زندگی من و بابایی رو خیلی شیرین تر کردی😍
2728
عزیزم منظورش اینه یکساعت بعد خوردن قرص صبحانه بخور گرسنه نمون

اوهوم متوجه شدم عزیزم... 

ببین اصلا نترس و استرس نداشته باش فقط قرصتو ناشتا بخور هر موقع که بیدار شدی نیم ساعت بعدشم صبحونه بخور انقدر تیروکسین سریع حل و جذب میشه که نگم برات😊

اها اینجوری که تایپ کردی من فکر کردم ...  شما خیلی گمونم استرسی هستی درسته؟ چون خیلی استرس وا ...

عزیزدلم این حرف رو من ازخودم در نمیارم دکترم فوق تخصص غدد بود اینو گفت ی دکتر دیگم رفتم متخصص داخلی اونم همین نظروداشت من فقط اونارو انتقال دادم که کمکی بتونم ب استارتر بکنم شلغم و کلم هم تو نت خوندم

2740
البته من میخام بارداربشم باید تی اس اچم بیاد زیر دو خب دکترمم روم حساس تره چون همونجور که گفتم یکبار ...

اره منم چون تو اقدامم میترسم انقدر پیگیر هستم 

راستی میدونید زنجبیل ازچه خانواده ای هست؟

البته من میخام بارداربشم باید تی اس اچم بیاد زیر دو خب دکترمم روم حساس تره چون همونجور که گفتم یکبار ...

با همین شرایطی که گفتم تی اس اچم ۱.۳۴ هستش عزیزم منظورم اینه برا این بیماری کلا باید استرس و چ کنم چ کنم رو گذاشت کنار