2733
2734
واهاهاهاییی این ازشوهرمنم رد تره😇🤣🤣

آرههههههه از اون زرنگاست 

پولاشو تو کارت‌ نمیزاره میاره خونه میشماره میزاره کشو منم برمیدارم ولی به شوخی میاد در گوشم غر میزنه آخرش میگه فدا سرت بعد مرگم فقط سر قبرم نرینین برین عشق کنین 😂

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا نکبت.من داشتم با گوشیم ور میرفتم پسرش اومد پیشم نشست منم زدم گوگل چندتا عکس کارتونی نشونش میدا ...

خاك توسرش عنتر دهاتي بيسواد!!بقران حلالت نميكنم اگه بخاي ازين ببعد تو روي اون بچه و ننشو ننه بزرگش نگاه كني!!!!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
میپزیم  نبات یا عسل توش میزنیم و چوب دارچین

آخه چطوری میپزی؟ له نمیشه؟ ما مرباشو درست میکنیم آهک میزنیم تا سفت و ترد بشه آب پز کنی آخه یجوری نمیشه؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️
2728
آخه چطوری میپزی؟ له نمیشه؟ ما مرباشو درست میکنیم آهک میزنیم تا سفت و ترد بشه آب پز کنی آخه یجوری نمی ...

ما با پوست نصف میکنیم تیکه های مربعی اندازه کف دست 

یکم آب میریزم و دارچین و عسل تا بپزه 

بعد که پخت تیکه هاشو میزاریم توی بشقاب با قاشق میخوریم 

نرم میشه خیلی خوبه ولی وقتی پوستش هست باعث میشه نریزه توی قابلمه

https://www.google.com/search?q=کدو تنبل پخته&client=ms-android-samsung-ga-rev1&prmd=ivsn&sxsrf=ALeKk01BxqPrLNEvSxDjyFHyLjFHnZhyuQ:1607003727367&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj6tsmy-7HtAhUO0uAKHZ4ZBMgQ_AUoAXoECAQQAQ&biw=412&bih=775&dpr=2.63#imgrc=kjwxxlYMSUS9sM

خاك توسرش عنتر دهاتي بيسواد!!بقران حلالت نميكنم اگه بخاي ازين ببعد تو روي اون بچه و ننشو ننه بزرگش ن ...

عزیزم آرام باش😁کلا باهاشون قطع رابطه ام.حالا جالبه تولد پسرش دعوتمون کرد شوهرم گفت نریم اعصابشو ندارم پسره اوشگولشو هی تو چشممون کنه .اون مارو واسه تفریح وخوش گذرونی نمیخواد.گفتم اگه نمیگفتی هم نمیومدم.

عزیزم آرام باش😁کلا باهاشون قطع رابطه ام.حالا جالبه تولد پسرش دعوتمون کرد شوهرم گفت نریم اعصابشو ندا ...

آره گداگشنه ها واسه كادو جمع كردن دعوت كردن

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
2738