2733
2739
عنوان

مشهدیا و اونایی که تازه مشهد رفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 39 پست

کاری بهتون ندارم میسپارم به خدا و خود امام رضا علیه اسلام. انشاالله خودش جوابدمیده دلم شکست واقعا😢

من از اول. کرونا تا الان هیچ جا نرفتم کامل همه چیزو همیشه رعایت کردم. 

ولی واقعا واقعا حالم بده با این که دستمون خالیه ولی در حد اینکه بتونم بلیط بخرمو برم برگردم تهییه کردم که برم حالم بهتر شه. 

من حتی قبل از کرونا هم وقتی مشهد میرفتیم فقط حرم میرفتم.

اونایی که قضاوتم کردن از خودشون بپرسن که آیا امام رضا راضیه که به بنده ای که اصلا از حالو روزش خبر ندارین میتونین تهمت بزنید یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بخاطر چیدمیایم؟ چرا قضاوت میکنید بدون اینکه منو بشناسید من اگه بخوامدبرم فقطو فقط بخاطر امام رضا ...

به خاطر این میاین که دلتون تفریح و مسافرت میخواد و واستون مهم نیست عزیزای مردم دارن جون میدن کسب و کارها خوابیده مردم ۹ ماهه تو خونه نشستن شاید اوضاع بهتر شه که متاسفانه امثال شما نمیزارن

منتش رو سر امام رضا نزارید لطفا

بخدا هیچ جا باز نیس اینجا...  به خاطر همینجور افراده ک باید شوهرامون بیکار بشن دیگ

والابخداالان وقت مسافرته اخه؟ب فکرخودشون نیستن فکرمردمم نمیکنن

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728
کاری بهتون ندارم میسپارم به خدا و خود امام رضا علیه اسلام. انشاالله خودش جوابدمیده دلم شکست واقعا😢 ...

عزیزم دورادور دل بده ب امام رضا...شبکه خراسانو هم ببین..مارو هم دعاکن...همینطور همه ی مردمو ک از شر این ویروس خلاص بشن...انشالله بعد از کرونا هرچه باشکوهتر امام رضا و همشهریان عزیز پذیرای شما و همه ی زوار خواهند بود

کاری بهتون ندارم میسپارم به خدا و خود امام رضا علیه اسلام. انشاالله خودش جوابدمیده دلم شکست واقعا😢 ...

بسپار عزیزم ببین چند هزار تا خانواده داغدار هم امثال شما رو که مسافرت میرید و اونا با استرس جون عزیزش خونه نشستن و یه خرید نمیتونن برن به ائمه واگذار کردن!

شوهرمن چندین ماهه بیکاره کی جواب منو زندگیمو بچمو میده کی جواب هزاران کاسب ک بیکارشدن و میده کی جواب هزاران مغازه اطراف حرمو میده ک کرکره شون چندین ماهه پایینه میده تاکی میخاد این چرخه ادامه پیداکنه

2740

باشه من که تاحالا صبر کردم بازم صبر میکنم. انشاالله این ویروس هم زودتر تموم میشه.

حیف که نشد

شماها که نزدیک آقا هستید قدر خودتونو بدونید. التماس دعا