2733
2734
عنوان

کیا لاغر کردن وقتی لاغر شدین واکنش اطرافیان و شوهرتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 21 پست
منفی دادن مخصوصا خواهر شوهر بزرگم از حسودیش البته خودش چاقه ولی شوهرم میگفت مث زمان نامزدی شدی

چند کیلو کم کردی؟

با چ جمله هایی تشویق شدی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چند کیلو کم کردی؟ چیا گفتن😍چجوری تهریف کردن بگو بشنوم تشویق شم

عزیزم من الان بعد زایمان چاق شد م دوباره.اما یبار از ۶۴ شدم ۵۶.همه میگفتن خیلی خوشگل و ناز شدی لباسا مخصوصا مانتوهات خیلی بهت میاد.بعد یه مدت شدم ۵۳.یه سری فامیل فیس و افاده ای داریم تو یه مجلس منو دیدن دهنشون وا مونده بود حتی اومدن گفتن که حیرونت شدیم 🤣.

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند کیلو کم کردی؟ با چ جمله هایی تشویق شدی

از ۷۵ ب ۶۳ رسیدم صورتم لاغر شدن اکثرا فامیل شوهر میگفتن وای چرااینطوری شدیو فلاتن ولی یبارررفتم ارایشگاه گفت مگ متاهلی دختردایی شوهرمم میگفت انگار مجردی خیلی خوب شدی یا خالم میگفت مث دخترای ۱۵ ساله ای مشکل من دماغمه عمل کنم عالی میشم شوهرم نمیزاره

عزیزم من الان بعد زایمان چاق شد م دوباره.اما یبار از ۶۴ شدم ۵۶.همه میگفتن خیلی خوشگل و ناز شدی ...

وایی😍😍😍قدت چنده؟

2731
عزیزم من الان بعد زایمان چاق شد م دوباره.اما یبار از ۶۴ شدم ۵۶.همه میگفتن خیلی خوشگل و ناز شدی ...

با چی روشی لاغر کردی تو چند ماه لاغر کردی؟

وایی😍😍😍قدت چنده؟

عزیزم ۱۶۰

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
با چی روشی لاغر کردی تو چند ماه لاغر کردی؟

من خیلی آروم لاغر کردم.اون موقع زیاد کالری شماری رو بورس نبود.کم خوری میکردم مثلا شش قاشق برنج یا غذای نونی بود شش هفت لقمه.شیرینیجات خیلی خیلی کم میخوردم قند مصنوعی.و پیاده روی هم خیلی داشتم