2733
2734
گلم ازدواج کردی ؟ 

بله دوتا پسر دارم

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
شاید چون شخصیتی بهتر از قیافه دارن🖤 نمونش خودم خوشگلم ولی صلاحیت رفتن تو رابطه رو ندارم

چه امضا خوبی آفرین دختر با اراده برای آرامشت و رسیدن به آرزوهات یه صلوات بهت هدیه میدم 😚

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اندامم خیلی خوبه ولی دلم میخوادورزش کنم نمیدونم چکارکنم میگن بری بدنسازی و...اگه ولش کنی اندام خ ...

من ۸ سال میرم از وقتی باشگاه تعطیل شده نرفتم و دیگه هم نمی خوام برم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2731