2733
2734
عنوان

جواب سونوگرافی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 27 پست

عزیزم سونو گرافیت از طریق واژن بود یا شکم؟هزینش؟لطفا جوابمو بده خیر ببینی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه دارویی بهم دکتر میده به نظرتون 

فقط درمانت ورزشه+متفورمین

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

اگه پلی کیستیک بودی تخمدونات بزرگتر از حد طبیعی میشدن

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2738

تنبلی داری.وزنتو کم کن.ورزش کن.ورزش زیاد فولیکولاتو رشد میده و بالغ میشه

ضخامت اندومتر از ۶کمتر نباید باشه.۱۰باشه دیگ عالیه

باید آب هویج بخوری.لوبیا سبز ک بالاتر بره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
برای کم کردن وزنم متفورمین بهم داده فعلا هوا هم سرد شده نمیشن برم پیاده روی یا پارک  موندم چطور ...

من تو خونه ورزش میکردم. درجا میزدم. سعی کن ماکارونی قند و شکر اصلا نخوری.برنج و نونم کم بخور. من با همینا ماه قبلی ۵کیلو کم کردم تنبلیمم خوب شد

برای کم کردن وزنم متفورمین بهم داده فعلا هوا هم سرد شده نمیشن برم پیاده روی یا پارک  موندم چطور ...

تو خونه دراز نشست برو.بدو.تردمیل برو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم از راهنمایی ات

خواهش میکنم دعا کن اینماه بارداربشم دیگه خسته شدم از رژیم