2737
2734
عنوان

دلم یه تغییر ظاهری میخواد خسته شدم از خودم😫😫😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 27 پست
با اجازه استارتر سلام عزیزم  توی یه تاپیک خوندم که نظر داده بودید راجع به کرم معجزه از این ک ...

سلام گلم آره لک های صورتمو کامل برد ولی الان احساس میکنم یه کم پوست صورتم نازک شده...نمیدونم رو صورت هرکس چه جوری جواب بده بعضیا پوستای حساسی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خودتون اصلاح نمیکنین؟

من ی ابروهای پرو خوشگلی داشتم رفتم آرایشگاه،ابروهاموباریک وداغون کرد-دوباره گزاشتم پرشد،رفتم یجا دیگ اونم گند زد

الان خودم با تیغ برمیدارم،ک هم پر شهفهم دقیقا همونجوری برمیدارم،ک از اول دلم میخاس

صورتمم کرکه اصلاح نمیکنم صورتمو،ولی خالم صورتشوبا صابون میشوره،بعد مرطوب کننده میزنه،با ژیلت صورتشو اصلاح میکنه

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
آرایشگاها بازشن من‌برم اصلاح بخدا حالم داره از ریخت خودم بهم میخوره

من موهام. موهام داره میره رو اعصابم از رنگ کردن  سوختن و زبر شده. تا جای کمرمه. دوست دارم سریعتر کوتاه کنم 😫😫

🚫درخواست  دوستی  خانم _آقا ممنوع 🚫 
2731
سلام گلم آره لک های صورتمو کامل برد ولی الان احساس میکنم یه کم پوست صورتم نازک شده...نمیدونم رو صورت ...

راستش من ترسیدم برای صورتم استفاده کنم، واسه همین دارم برای قسمتایی از بدنم استفاده میکنم

فقط یه کاربری نوشته بود یکی از فامیلاشون مصرف کرده بعدش تومور گرفته، ترسیدم، هرچند فکر نکنم ربطی به کرم داشته باشه!

چتری ن دوست دارم از ته بزنم کچل کنم ی جورایی  از خودم بدم میاد

وا دیوونه شدی؟ باید یکاری کنی روحیت برگرده نک بیشتر تخریبش کنی

بخودت برس، به موهات، به پوستت،ورزش،رقص

رقص خیلی خوبه،من خودم وقتی حالم بده اهنگ میزارم و میرقصم،البته بیشتر مسخره بازی در میارم ولی واقعا سرحال میای

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
2740