2733
2739
عنوان

چی روبه راهت میکنه وقتی دلت گرفته??

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 29 پست

خواب/

اهنگ/

خوردن/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیاده روی

رمان خوندن 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

خرید موزیک 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2740

گوش دادن به موزیک...دیدن فیلم...بیرون رفتن...خوردن بستنی....

اینا خیلی خوبن.......اما کافی نیستن...

.

.

هیچ چیزی جز "خودشناسی"نمیتونه جلوی خیلی از دلگیری هارو بگیره...

گوش دادن به موزیک...دیدن فیلم...بیرون رفتن...خوردن بستنی.... اینا خیلی خوبن.......اما کافی نیستن... ...

واقعا همینه بعضی وقتا هیچی آرومت نمی کنه

شـده ـهی گـمـ بشوی در خودت و دم نزنی؟؟؟ 🎥 من غریبانه ترین حالتــ دردمـ 💫یاربــــ💫

مجرد که بودم با مادرم حرف میزدم با خدا حرف میزدم قرآن می خوندم موزیک گوش میدادم گریه میکردم ته تهش وقتی میدیدم با هیچی درمان نمیشه گیم بازی می کردم تا یادم بره... آروم تر بشم راستش راه خوبی نیس اما بعضی وقتا هر کار می کنم نمی تونم به مشکلم یا موضوع ناراحتیم فکر نکنم این جور وقتا باید زمان داد اما من با فکر کردن خودمو داغونتر می کنم پس یه بازی مثل کالاف موبایل میزنم یادم بره هنه چی

مجرد که بودم با مادرم حرف میزدم با خدا حرف میزدم قرآن می خوندم موزیک گوش میدادم گریه میکردم ته تهش و ...

میدونی بعضی چیزا فقط باید گذر زمان برات کمرنگش کنه.یادمه دو روز پیش سر یه مسئله به شدت دلگیر بودم با اینکه بعد از دو روز هنوز آروم آروم نشدم ولی این دو روز از شدت ناراحتیم کمرنگ تر کرده اما حیف عمر آدم....

شـده ـهی گـمـ بشوی در خودت و دم نزنی؟؟؟ 🎥 من غریبانه ترین حالتــ دردمـ 💫یاربــــ💫
2706