2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 8407 بازدید | 54 پست
متاسفانه فقط دو تا دکتر داره شهر ما و تا مرکز استان دو ساعت راهه نمیتونم همش برم بیام مجبورم تحت نظر ...

منم تا ۳ماهگی نگفتم به کسی

عیب نداره،فدا سرت 

خودت تو همین نی‌نی‌سایت و سایتای مختلف تحقیق کن اطلاعات جمع کن

برنامه‌ی یک‌زن هم خیلی خوبه اطلاعات میده بهت

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
هفته چند رفتی 

۱۱

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هم سونو هم آزمایش نیست؟؟

آز شده ۱۷۰ آزاد

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2731
الآنم که باردارم هفته بیست و چهارم ،دوازده هفته و چهار روز گفت پسر ولی هم آنومالی هم دیروز هفته بیست ...

چه خوب 

کاش برای منم اینطوری بشه😄😄

میگم عکس سونو هفته ۱۲ رو میتونی بزاری اینجا ببینم

عزيزاي دلم تعيين جنسيت تا هفته ١٤-١٥ هيچ اعتباري نداره.بهً همون اندازه كه ممكنه درست گفته باشن بهرهمون اندازه هم ممكنه اشتباه باشه.اطلاعات بيشتر بارداري و زنان و زايمان در پيج اينستاگرام با لينك زيرhttps://instagram.com/atefe.taheri_

2738