2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ببخش که اومدم تو این تاپیک اخه فکر کردم جای دیگه سوال بپرسم ممکنه نبینی و جواب ندی.....دیدم که گفتی دی اف ای شوهرت ۴۰بوده که تو دوماه به ۲۰ رسوندیش میشه بهم بگی چه کارهایی انجام دادی و نتیجه گرفتی؟شوهر من ۳۱درصد هست و داره دارو میخوره تا دوماه دیگه باز بره آزمایش خاستم ازت بپرسم که شما چیکار کردی که اینقد دی اف ای اومد پایین میشه به منم بگی؟؟؟ممنون میشم 

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
سلام عزیزم ببخش که اومدم تو این تاپیک اخه فکر کردم جای دیگه سوال بپرسم ممکنه نبینی و جواب ندی.....دی ...

سلام عزیزم . خواهش چند سری دارو دکتر داد که پارسال مهرماه یک بسته از یک قلم داروهاش شد 500 هزار . با رعایت دستور غذایی سفت و سخت . موفق که نشدم . موفق شدن زمانی هست که نی نی رو در آغوش بگیرم ..... دستورات دکتر : 1- هر نوع ماده غذایی در ظرف پلاستیکی ممنوع حتی آب و شیر 2 - مواد غذایی کارخانه ای ممنوع 3 - ترشی و غذا پر نمک ممنوع  4 - شیرینی ممنوع 5 - نشاسته سفید ممنوع مثل برنج و نان . نان فقط نان سنگک یا نان جو 6- استفاده از مودم و تلفن همراه و تلفن بیسیم ممنوع 7 -عدم مصرف آجیل ( دکتر گفت به آجیل هم سم میزنند که زود خراب نشن ) 

سلام عزیزم . خواهش چند سری دارو دکتر داد که پارسال مهرماه یک بسته از یک قلم داروهاش شد 500 هزار . با ...

ممنون گلم....خب چه کارهایی شوهرت انجام داد یا چه چیزهایی خورد و بهش دادی؟؟و اینکه تاالان باردار نشدی؟همه فاکتور های اسپرم شوهرت خوبه یا نه 

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱