2737
2739
رستگار رحمانی رتبە اش تک رقمی بود و بعداز سربازی کنکور داد  تازە سازمان سنجش دوبار ازش کنکور ...

تازه نمیدونم خاطراتشو خوندید یا نه

میگفت من توی طویله درس میخوندم

الانم یا تخصصش رو گرفته یا رزیدنته

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
تازه نمیدونم خاطراتشو خوندید یا نه میگفت من توی طویله درس میخوندم الانم یا تخصصش رو گرفته یا رزیدن ...

ای جانم نە نخوندم 

کوردهای باغیرت💜

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه نمیدونم خاطراتشو خوندید یا نه میگفت من توی طویله درس میخوندم الانم یا تخصصش رو گرفته یا رزیدن ...

عزیزم رفتم خوندم طویلە بود انباری بود 

و رتبە شون هم یک بودە

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏